STSL 15/16 H:3 | Konyaspor 1-4 Galatasaray | M.S | 29 Ağustos - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:3 | Konyaspor 1-4 Galatasaray | M.S | 29 Ağustos

Konya ilk 2 maç itibariyle berbat. Klasik aykut takımı. Alt biten maçlar. Duran toplardan bulunan goller.
Bizde ligde çok kötüyüz. Maç beraberlik kokuyor ama umarım alırız. yarın maçta olacağım konya tarafında konyalı olarak. Ama kalbim cimbomla.

İnşallah alalım moral bulalım artık

Herkes ezbere değişiklik yaptı diyor katılmakla beraber artırıyorum kulübeden kimi alacak arkadaş oyuna 2 tane oyuncu var adam akıllı onları kullanıyor işte 3. değişikliği bile yapamıyor beyefendi çünkü yok kulübede kimi alacak.

Herkes ezbere değişiklik yaptı diyor katılmakla beraber artırıyorum kulübeden kimi alacak arkadaş oyuna 2 tane oyuncu var adam akıllı onları kullanıyor işte 3. değişikliği bile yapamıyor beyefendi çünkü yok kulübede kimi alacak.

En az 3 ayi vardi gercekten EN AZ, ne yapti o dönemde o zaman? Bunu sorgulamak lazim, öyle mütevazi fakir ama gururlu genc gibi dolasirsan ortada ilk senin kafani ezerler basarisizlikta, ki oraya dogru da hizla ilerliyor Hamza. Antrenör dedigin yönetime rest cekmesini de bilecek zamani geldi mi, herseye boyun egmeyecek herseye eyvallah demeyecek.

Terimi idol olarak görüp örnek aldigina adim gibi eminim, sorsun bakalim kendisine Terim istediginde ama yönetim transfer yapmadiginda nasil bir tavir almis, neler yapmis falan. Polat kendisini getirmek istediginde neden gelmemis de, Aysal gelince ve bütce yaratinca hemen gelmis? Sorsun manevi babasina bakayim.

Tamam adam belki daha "caylak" bir antrenör ama burada kimse gelismesine sabir göstermez, tüm ülke günlük düsünce ile ilerliyor hemen hemen her alanda. Sirf bu yüzden de Tuchel,Klopp gibi adamlar asla bu ülkede basarili olamazlar. Görüyoruz genc futbolcu aliyoruz ama 1 sezon bile sabir gösterilmiyor. Sonra vay efendim neden hic genc almiyoruz diye isyan eder millet. Tutarli olmakta fayda var her zaman.

Uzun lafin kisasi ilk basarisizlik da ilk kendisi sutlanir. Bunlari da düsünebilecek bir beyine sahiptir diye umuyorum. Eger bu beyine sahip degilse ve gercekten eksikleri görüp aman baskanimiz para yok dedi, icimizden halletmeye calisayim diyorsa, o zaman yakinda tekmeyi yerse hic ama hic sucu baskasinda aramasin. Zamaninda sesini cikarmazsan sonradan sorarlar adama niye hep sustun diye.

Son düzenleme:
bu akşamki maçı kazanmamız mucize yenilirsek bana göre lige erken havlu atarız 5.haftadaki Trabzon maçından sonra da elimizde bir tek ş.ligi kalır

Burak bugün muhtemelen kendini yırtacak en az bir golü var,Sneijder dan da gol bekliyorum

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün yine Umut u oynatırsa valla yenilelimde defolsun gitsinler hayatımda demediğim istemediğim şeyleri söyletiyor bana bunlar,ya da.çarpraz bağları felan kopsun umutun tövbe tövbe kendimden utanıyorum bunları yazarken

Bugün yine Umut u oynatırsa valla yenilelimde defolsun gitsinler hayatımda demediğim istemediğim şeyleri söyletiyor bana bunlar,ya da.çarpraz bağları felan kopsun umutun tövbe tövbe kendimden utanıyorum bunları yazarken

Yarı adaş deme öyle biz Galatasaraylıyız,yenelim ne olursa olsun.

Üst Alt