STSL 15/16 H:31 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:31 | Fenerbahçe 3-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Mayıs

Bu maçı geçiniz. Asıl şimdi başlayan başakşehirin maçı önemli. Kesin bir kaç futbolcuları cezalı duruma düşer çünkü şikebahçenin en zor maçı haftaya olacak.

Vitor hocm kendisinde eksik olan seye bakiyor!!!

e571e60bb052eca8e10421c660f774c8.jpg

Ağlak loser bir camia.Fener onlar kadar ağlak olmasa da onlardan daha fazla loser.Fener'i winner diye tabir edilen bir takım olarak görmeyelim lütfen.

Bu ligde kim daha fazla isterse o kazanıyor genelde,ilk yarı seyirci gazıyla oynarız,orada gol atabilirsek atarız.Maç 0-0 giderse Bjk mutlaka gol bulur.

hedefe kitlenme konusunda bizim kadar sağlam degiller.

su kadro ile bile su an hedefimiz olsaydı, hani su an degilde mesela fb macından itibaren hedefimiz olsaydı, fb'yi gömer kalan 6 macıda kazanıp sampiyon olurduk.

bizdede hedeften erken kopma sorunu var, lige kötü basladık mı toparlanamıyoruz.

hedefe kitlenme konusunda bizim kadar sağlam degiller.

su kadro ile bile su an hedefimiz olsaydı, hani su an degilde mesela fb macından itibaren hedefimiz olsaydı, fb'yi gömer kalan 6 macıda kazanıp sampiyon olurduk.

bizdede hedeften erken kopma sorunu var, lige kötü basladık mı toparlanamıyoruz.

Katılıyorum güzel söylüyorsun da Beşiktaş öyleyse Fener de öyle.Yani Beşiktaş puan kaybedecek Fener de 4/4 yapacak demek pek mantıklı değil yani.75 puanı gören şampiyon olur diyeyim sana ben.

Katılıyorum güzel söylüyorsun da Beşiktaş öyleyse Fener de öyle.Yani Beşiktaş puan kaybedecek Fener de 4/4 yapacak demek pek mantıklı değil yani.75 puanı gören şampiyon olur diyeyim sana ben.

fb'nin zor macı kalmadı. hani avrupa'da yollarına devam etseler derdim avrupa'ya odaklanır ligden koparlar die ama oda zor.

belki belediye'ye takılırlar ama bjk'nin banko takılacagı maclar biz ve konya macları, 5 puan gider..

kalan 4 haftada fb 2, bjk 5 puan kaybeder bence.

fb'nin zor macı kalmadı. hani avrupa'da yollarına devam etseler derdim avrupa'ya odaklanır ligden koparlar die ama oda zor.

belki belediye'ye takılırlar ama bjk'nin banko takılacagı maclar biz ve konya macları, 5 puan gider..

kalan 4 haftada fb 2, bjk 5 puan kaybeder bence.

Gençlerbirliği maçı var içerde,Gençlerbirliği'nin 5. olma ihtimali halihazırda var,bunu sonuna kadar kovalamak isteyeceklerdir.O kadar kolay lokma olmaz Gençlerbirliği.

Ayrıca bu maçları teknik/taktik olarak analiz etmek de çok doğru değil,ligin dibindeki Denizli'yi yenemeyip şampiyonluk verdi Fener,ligin ortasındaki Trabzon'a da şampiyonluk verdi hem de kendi evinde.Bugün bile puan kaybedebilir hiç belli olmaz.Son haftalara doğru acayip saçmalıyor Fenerbahçe.

Bundan sonraki maçlarda fenerin tek puan kaybedeceği maç başakşehir maçı olur.Sivas düşmüş olacak son maç.Antep te çok zayıf.Gençler maçınıda öyle yada böyle alırlar.

doğru ama geçen sene 2-2 biten başakşehir maçında 2-0 dan saçma sapan 2 gol yendi maç 4-5 dk daha oynansa 8 kişiyle fb 3-2 kazanırdı o maçı

Futbol bu,olabilir böyle şeyler,Babacan'ın rezil performansını da unutmamak lazım onda.Her şeye Fener'e yatıyorlar demek biraz abes kaçmıyor mu,adamlar gerçekten yatsa yenilirlerdi yani öyle veya böyle. :D

Futbol bu,olabilir böyle şeyler,Babacan'ın rezil performansını da unutmamak lazım onda.Her şeye Fener'e yatıyorlar demek biraz abes kaçmıyor mu,adamlar gerçekten yatsa yenilirlerdi yani öyle veya böyle. :D

Başakşehir fb ye neden yatsınki.Heriflerin 50 puanı var.5.Osmanlının 1 maçı eksik 47.Yani fenere yenilirler, osmanlıda haftaya yenerse durumları çok kritik olacak, uefaya gidemeyecekler belkide.Geçen senede aynı laflar dendi ezdi başak fb yi.Bala 2 2 bitti maç

Başakşehir fb ye neden yatsınki.Heriflerin 50 puanı var.5.Osmanlının 1 maçı eksik 47.Yani fenere yenilirler, osmanlıda haftaya yenerse durumları çok kritik olacak, uefaya gidemeyecekler belkide.Geçen senede aynı laflar dendi ezdi başak fb yi.Bala 2 2 bitti maç

Bence de öyle canım,yenilseler bile yattılar demem adamlara.Fenerbahçe öyle veya böyle bu ligin en büyük 2-3 takımından biri,maçlarının çoğunu kazanmasından doğal bir şey yok.

Bence de öyle canım,yenilseler bile yattılar demem adamlara.Fenerbahçe öyle veya böyle bu ligin en büyük 2-3 takımından biri,maçlarının çoğunu kazanmasından doğal bir şey yok.

Sivas düşme potasında olmasa onlar son hafta bişeyler yapabilirlerdi.Ama başak yatar demek çok saçma bence.Dediğin gibi fener yenerse bu doğal bir durum zaten.Başakşehir iyi takımda yenilmesi çok normal karşılanmalı.Ama beraberlik çıkacak bence o maçtan yine.

Son düzenleme:
Üst Alt