STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

geçen sene başahşahir'e deplasmanda kaybettiler şampiyon olduk
bu sene de başahşehir'e deplasmanda kaybedecekler ve şampiyon şanlı bjk olacak

Ben osmanlıyı bu hafta bursa maçında izledim..Felaket bi takım.. Bejekenin en zor maçı osmanlı maçı. İnanlmaz koşuyolar inanılmaz hızlı kontra yapıyolar 3 0 dan 3 3 yaptılar braz zaman olsa 5 3 alırlardı..Çok tehlikeli bi takım

Bjk şampiyon oldu zaten.Fb alsa daha iyi olur.Başakşehir'in küme hattındaki Eskişehir ve Rize'yle de maçı var.Belki onları geçebiliriz.

Ben osmanlıyı bu hafta bursa maçında izledim..Felaket bi takım.. Bejekenin en zor maçı osmanlı maçı. İnanlmaz koşuyolar inanılmaz hızlı kontra yapıyolar 3 0 dan 3 3 yaptılar braz zaman olsa 5 3 alırlardı..Çok tehlikeli bi takım

akhisar macimizla ayni saat olmasi da kotu , osmanlinin sevmedigim bir yonu var, geregi olmasa da oynama gibi fuzuli bir huyu var

rakibinin ihtiyaci varsa fazla ugrastirmanin manasi yok , gerci su an yeri garanti degil akhisar sebebiyle ama genel olarak basaksehir , osmanli gibi takimlarin oyle bir manasizligi var

puan lazimsa oyna , degilse birak , bu kadar basit , rakibini bos yere sinirlendirmenin geregi var mi ,adamlar sampiyonluga gidiyor .. zamaninda ankaragucu de boyleydi

Başakşehir XI: Volkan, Bekir, Epureanu, Yalçın, Ferhat, Mahmut, Emre Belözoğlu, Visca, Mossoro, Doka, Mehmet Batdal

Üst Alt