STSL 15/16 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | M.S | 20 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | M.S | 20 Eylül

Kadlec meireles hasan ali bide daha hazır olmayan ozan onu gectim ilerde hazır olmayan markovic var bide. Fernandoya bol bol orta acip gol arar bunlar caneri de kesmis hemen. Cok zor fbnin gol atmasi bu aksam yenilebilirler

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bakıyorum Rvp balonu çabuk sönmüş :) ManU deli miydi forveti yokken RvP'yi yollasın? Podolski nasıl yollandıysa aynısı RvP içinde geçerli.

Adam 12 Temmuz'da gelmiş ve neredeyse 2.5 ay geçmiş ama hala hazır değil. Üstelik adamı 5M garanti verecekler :D

Niasse gibi adamları böyle bitik yıldızlara tercih ederim.

Pereira'nın Oyun Planından Dolayı Fenerbahcenın kazanamayacağını Düşünüyorum..

Tabiki Hakem Maça Etki etmezse.. Bursaspor Maçı alabılır.. zor maç

Bakıyorum Rvp balonu çabuk sönmüş :) ManU deli miydi forveti yokken RvP'yi yollasın? Podolski nasıl yollandıysa aynısı RvP içinde geçerli.

Adam 12 Temmuz'da gelmiş ve neredeyse 2.5 ay geçmiş ama hala hazır değil. Üstelik adamı 5M garanti verecekler :D

Niasse gibi adamları böyle bitik yıldızlara tercih ederim.

Niasse'yı Lokomotıv moskovada izliyorum resmen Fırtına gibi esiyor.. keşke alsaymışız be

Vitor hücüm konusunda ilk kez dogru kadro cikarmis. Sadece arka 4lü vasat ve forvet RVP olmaliydi.

En dogrusu su olurdu: Volkan-GG-Alves-Kjaer-Caner-Topal-Ozan-Markovic-Diego-Nani-RVP

Bu kadro da vasatlar: GG-Alves-Kjaer-Caner defans anlamda vasat / Ozan overrated

adam her maç farklı taktik deniyor sirke çevirmiş takımı resmen 4 3 3 böylemi oynanır lan kadroya bak

şenol hoca dısında birazda ertugrul hoca geri kalanlar ptt liginde takımı üst lige çıkaramazlar

Üst Alt