STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül

Halis'i vermişler maça.Geçen sene bizim Bjk derbisinden önce Atiba'yı uyduruk bir kararla atmıştı.Bjk açıklama yapıp baskı altına almalı.

Hakem başlığına da yazdım, buraya da yazayım kalsın.

Fb Bireysel oyuncular dışında leş. Oynadıkları oyunun adı futbol falan değil yani. Maç sıfıra çok yakın duruyor.

Beşiktaş tam anlamıyla takım olabilir, takım oyununu sahaya yansıtabilirse bu maçtan Galibiyet bile çıkarabilirler.

Hakem başlığına da yazdım, buraya da yazayım kalsın.

Fb Bireysel oyuncular dışında leş. Oynadıkları oyunun adı futbol falan değil yani. Maç sıfıra çok yakın duruyor.

Beşiktaş tam anlamıyla takım olabilir, takım oyununu sahaya yansıtabilirse bu maçtan Galibiyet bile çıkarabilirler.
Ben Beşiktaşı tutuyorum açıkcası bu maçta puan açısından bakıldığında bize bjk uzak kalmıyo fener uzak şu an 5 puanı eritmemiz gerekiyo

2 mac kazandik, 2side sansa bala. Konya macinda Semihin o golü olmasa, o mac cok zor olurdu. Hamzaoglu varken Antepi kesin yeneriz diyemiyorum.

Ligin seviyesi gercekten kötü. Lazioda kadroya zor giren Cavanda ligin en iyi sag beki. Gittigi her takimda basarisiz olmus Marin, önemli bir oyuncu. Zamparini falan olsa, 30 milyon euro bütceyle sampiyonluga oynatirdi takimini. Serie A maaslara bakiyorum. Genoanin en cok kazanan 3 oyuncusundan 2si Dzemaili ve Pandev. Dzemailinin maasinin önemli kismini biz ödüyoruz. (Yönetimin hatasi, Mayista kadro disi birakip, bonservisine karsilik sözlesmesini verseler, Euro 2016in oldugu sene kadro disi kalmayi göze alamazdi)
30-40 milyon euro degerindeki Vasquez 900 bin euro kazaniyor. Soriano 700 bin euro kazaniyor. Ne oyuncular var, 400-500 bin euroya oynayan. Biz 100 bin euroluk katki vermeyen oyunculara ne paralar veriyoruz. Sonra da FFP.

Aslinda iyi bir sportif direktör getirip, Yasin ve Sinan haric tüm yerli oyunculari satisa cikarsak, sözlesmesi bitenleri göndersek, hem gücleniriz hemde 30-40 milyon euro tasarruf yapariz.

Maca gelince, 3 sonucta olabilir. Fbde ara ara oynayan, oyunda devamliligi olmayan Nani disinda birsey yok. 60dan sonra yürüyorlar zaten. Bjk, bence kadro mühendisligini iyi yapmadi. Oyuncu satisindan 18 milyon euro kazandilar. Onlarin yerinde olsam, hepsini transfere harcardim. Quaresma kötü bir tercih. Dzsudzsak daha iyi olurdu. Kaleci, ön libero ve benchten gelip oyunu degisterecek ekstra bir oyuncu daha almalari gerekiyordu.

Son düzenleme:
Besiktas alamaz bence, ya berabere biter (büyük ihtimal) ya da Fenerde Nani veya RvP sapkadan tavsan cikarip maci alir. Fener futbol oynamiyor ama iyi adamlari var, Besiktas futbol oynuyor ama derbi fukarasi.

Yapmayin yahu besiktas derbi falan kazanamaz.En iyi ihtimal berabere bitee

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

__________Tolga______________
Beck___Ersan__Rhodolfo___Tosic
_______Atiba__Oğuzhan_______
___Gökhan__Sosa__Olcay_____
___________Gomez__________

__________Volkan___________
Şener___Alves__Kjaer___Caner
__________Topal__________
______Ozan___Meireles_______
Markovic___Persie___Luis Nani
kadrolar bu olur atın fava.

Bu maç derbiyse Başakşehir ve Kasımpaşa maçlarıda derbidir. Bu maç ancak Ahmet Çakar'ın deyimiyle "derbicik" olur.

Örneğin ben Bjk maçlarının havasına ancak o gün girerim ama Fener maçına 2 hafta önceden girerim çünkü gerçek bir derbidir.

Bjk maçlarında ben hiç olay bile hatırlamıyorum. Derbi dediğin gergin-olaylı olur bu maç sıradan.

Üst Alt