STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül

Fred Çakmaktaş ağlıyor canlı yayında. Neymiş efendim facia yaşanmış, çifte standart varmış. Ulan anonim herif, yıllardır şikeyle kazanırken nerdeydin? Beter olun oooohhhhhhhhhhhhhh :D :D

Her puan kaybında çıkıp ağlıyorlar, ulan emekten, haktan yanaysanız haksız kazandığınız maçları konuşun, şikecilerin layık olduğu lig belli gidin orada hakkınızı arayın. Federasyon da adam gibi ceza versin şu Mahmut'a.

Bjk kazanacak demiştim çok rahat kazanamadılar ama benim favorim Bjk idi bu maç için,güzel maç oldu hızlı ve tempolu bir takım Bjk Fenerin ağır savunmasına karşı baya iyi işler yapacakları belliydi ama çok kötü stoperleriyle maçı zora soktular bizim açımızdanda iyi oldu fark 2'ye indi liderle 2 hafta önce yarış dışında kalacak denen Galatasaray yine yarışın tam ortasında bence yine yarıştan kopmayız.

Hiç şakam yok eğer puan farkını korursak devre arasına kadar ve adam akıllı 1-3 transfer yaparsak Şampiyon oluruz yine.

Gel gör ki eğer Hamza bu senede şampiyon olursa bir daha gitmez...

Kim küstürdü ulan Volkan'ı?

CP7aGS3WoAAzn6Z.jpg

Üst Alt