STSL 15/16 H:8 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 18 Ekim - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:8 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 18 Ekim

haftaya söyle bir kadro cikmali:

muslera
denayer chedjou hakan carole
selcuk bilal*
yasin sneijder podolski
burak*

sabri gecen derbide yakmisti bizi zaten hic oynatilmamali. semih deseniz rezalet durumda fdao falan oynarsa hattrick yapar katkisiyla.

bilal ikidir gol atip duruyor hayatta kesik yemez. qral'in ölüsü de umut'tan iyidir. savunma anlaminda orta sahada biraz sorun yasariz ama onlar da bizim kadar ofansif oynayacak

Bu kadar iyi kadroyu bu kadar dağınık nasıl oynatıyor bu Perreira hayret.

Şenol Güneş bizde olsa arayı açıp giderdik. Her maçın bir devresini harcamazdık.

Bu kadar iyi kadro derken?
Ben çoğu kişinin aksine öyle aman aman bir kadroları olduğunu düşünmüyorum. Onlarda sadece RvP var keşke bizde olsaydı dediğim o kadar. Adamları uzay takımı yaptınız

Bu kadar iyi kadro derken?
Ben çoğu kişinin aksine öyle aman aman bir kadroları olduğunu düşünmüyorum. Onlarda sadece RvP var keşke bizde olsaydı dediğim o kadar. Adamları uzay takımı yaptınız

Bence iyi kadro.. Bekleri iyi, ortasahası iyi, kanatları iyi santraforları iyi. Stoperleri sıkıntı sadece daha ne olacak. Üstelik derin kadro. Bence aman aman kadroları var. Ama sahada berbat bir oyun var.

haftaya söyle bir kadro cikmali:

muslera
denayer chedjou hakan carole
selcuk bilal*
yasin sneijder podolski
burak*

sabri gecen derbide yakmisti bizi zaten hic oynatilmamali. semih deseniz rezalet durumda fdao falan oynarsa hattrick yapar katkisiyla.

bilal ikidir gol atip duruyor hayatta kesik yemez. qral'in ölüsü de umut'tan iyidir. savunma anlaminda orta sahada biraz sorun yasariz ama onlar da bizim kadar ofansif oynayacak
Jose Selçuk Bilal oynar.

Geçen sene derbilerde Melo - Selçuk - Hamit oynuyordu.

Bence iyi kadro.. Bekleri iyi, ortasahası iyi, kanatları iyi santraforları iyi. Stoperleri sıkıntı sadece daha ne olacak. Üstelik derin kadro. Bence aman aman kadroları var. Ama sahada berbat bir oyun var.
Katılmıyorum...

Balta Chedjou > Ba Kjaer

Sabri > Şener

Carole = Hasan Ali ( şuan için)

Yasin Poldi > Nani Lazar

RvP Fernandao> Burak + Umut

Selçuk Bilal Sneijder > Topal Josef Diego....

Sadece forvet bölgesinde bizden daha iyiler bence....

Üst Alt