STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

Yenilmedik diye göbek atanlar onlar biz değiliz.

Beni onlar ilgilendirmiyor Galatasaray taraftari ilgilendiriyor. sikecilere karsi oynanan bu kadar rezil futbol sonrasi 1 puana uclu cekecek taraftar gormek istemiyorum. Biz daha buyuk takimiz ve bu mentaliteden kurtulmaliyiz. Oraya yenmeye gitmeliyiz berabere kalmaya degil. Galatasaray oynadigi her maci yenmek icin cikar. Bunu Hamzaya birinin ogretmesi lazim.

Suan hakiki galatasaray taraftari bir puan aldik diye buradaki birkac keko gibi gobek atmaz. Hamza 60dk oynanan ezik ve korkak oyunun hesabini verecek. Galatasaray fenerbahceden bir puan aldi diye gobek atmaz. Kendinize gelin sikecilere malzeme vermeyin.
yine medyanin gazina geliyorsunuz
nereyi okusam bizimkiler üzgün fenevliler seviniyor 1-1 bitti diye
bu kadar saf olmayin

Burak'ın pozisyonu penaltı değil mi????????? adam koşarken ayağını adamın bacaklarının arasına sokup taktırmak var, adam koşarken top ile adamın arasına girip adamı engellemek var. akıl var mantık var yani

Burak'ın pozisyon penaltı değilse ve Kjaer'in yaptığı hamle normal bir savunma hamlesiyse ceza sahasında hiçbir forvet oyuncusu rakip defansa çalım atamaz veya aynı topa hareketlenemez çünkü Kjaer hamlesi anında yardıma koşar ve devam.

Burak'ın pozisyonu penaltı değil mi????????? adam koşarken ayağını adamın bacaklarının arasına sokup taktırmak var, adam koşarken top ile adamın arasına girip adamı engellemek var. akıl var mantık var yani
Burak takdi sanki bacaklarını adamın bacak arasına. Sizde tam tersi oldu diyorsunuz anladığım kadarı ile . Bilemedim tekrar izlemem gerekir posisyonu

ve bu yavsaklarin gazinada gelmeyin olanlar sunlardir:
attiklari gol ofsayt
Burakin pozisyonu yüzde 10000000000000000 penalti!
Ba ya kirmizi cikmadi üstelik faul oldugu icin o pozisyonda penalti!!
Firat denilen it birinin köpegi olmasaydi bu maci 2 yada 3-0 alacaktik
sonra vay efendim yine yenemedik yok Umut niye oynadi falan filan
gecin bunlari artik gözlerinizi acin biraz...

yine medyanin gazina geliyorsunuz
nereyi okusam bizimkiler üzgün fenevliler seviniyor 1-1 bitti diye
bu kadar saf olmayin

Hocam sen fenerlileri niye muhattap oluyorsun anlamiyorum. Sen Galatasaray taraftarinin ilk 60 dk. daki korkak futboluna sevinmemizi bekliyorsun? Yada super ligde Galatasaray taraftari alinan 1 puana sevinir mi?

Bok gibi oynadik puani zor kurtardik ondan seviniyorum diyorsan onu anlarim ama bazi gercekler gozardi ediliyor. Sen Hamzanin ilk 60 dk. oynattigi futbolu nasil kabul edebiliyorsun Galatasaray taraftari olarak. Sonucta fenerbahce maci bir mac nihayetinde hedef sampiyonluk. Bugun yenilseydikte sampiyonlugun en buyuk adayiyiz bu degismez. Ben mentaliteden bahsediyorum. Sikeciler onunde ayaklari titreyen korkak bir futbol istemiyorum.

sezon bası her zman dedik burda forwet transferi diye yapmadılar Eger bu macta Forwetimiz Olsaydı cok farklı olurdu umut gibi kazmlardan gol bekleyerek sahaya cıkmaya mahkum kalmazdık !!!

Televizyonda futboldan anlayan futbolu gercekten bilen insanlarin sayisi herhalde bir elin parmagini gecmez.

Öyle bos öyle gereksiz insanlar yorumcu olarak para kazaniyor ki, insan gercekten hayretler icinde kaliyor.

Almanyalı sen garipsin yahu... Yabancılardan biri Bilal kadar oynasa ağzınızın suyu akar. Nedir bu Türk düşmanlığı? Ne yaptı size bu Türkler?

Net penalti, net ofsayttan gol, ba ne kirmizi kart.

Boyle bir macla GS 1 puan alsa ortalik yikilirdi 1 ay boyunca.

Bize oldu, su saare kadar 1 Allahin kulu laf etmedi.

Onun bunun cocuklari mahmut, aziz ayri ayri cikmisyi tvlere agliyordu hafta ici hepsi hergun basin toplantisi yapiyordu ve tum satilmis gazete basliklari : GS hakemle 1 puan aldi" olurdu.

Yarin "Gık" olmayacak ve GS yine kazanamadi olacak.

I basin hepiniz oylesiniz!!

Televizyonda futboldan anlayan futbolu gercekten bilen insanlarin sayisi herhalde bir elin parmagini gecmez.

Öyle bos öyle gereksiz insanlar yorumcu olarak para kazaniyor ki, insan gercekten hayretler icinde kaliyor.

Televizyonu gectim ne yazik ki forumda futboldan anlayanlarin sayisida cok az. dk. 83 e kadar Bilale ana avrat girenler 83 ten sonra sol tasagini opeyim bilal oldu birden. Hersey sonuca odakli. 83 te o golu olcan degil Umut atsaydi oyundan cikmayip hemen forumda konular acilirdi Umut takimin 1. forveti olmali Umut aslinda cok iyi ve yetenekli vs.vs.

11231207_1046792305379464_5434755502746104215_n.jpg

12049534_1046792922046069_3064199280485012520_n.jpg

12187684_1046792558712772_2805843398138814893_n.jpg

12190836_1046780108714017_9207829188364728395_n.jpg

12115531_1046780278714000_3974448299991227889_n.jpg

Televizyonu gectim ne yazik ki forumda futboldan anlayanlarin sayisida cok az. dk. 83 e kadar Bilale ana avrat girenler 83 ten sonra sol tasagini opeyim bilal oldu birden. Hersey sonuca odakli. 83 te o golu olcan degil Umut atsaydi oyundan cikmayip hemen forumda konular acilirdi Umut takimin 1. forveti olmali Umut aslinda cok iyi ve yetenekli vs.vs.

Bilali son 4 macta (bugünü sayarsak 5 mac) 2 gol atti diye öve öve bitiremeyenler vardi hem forumda hem de baska sosyal platformlarda. Gercekten ilginc.

Zaten genel olarak bizim ülkede olay budur, zihniyet budur: "Gol atmak = iyi oynamak"

bir futbolcudan bir ortasahadan ne beklersin koşmak pres degilmi ? o yoksa liderlik

bu deli gibi savundugunuz bilalde hangisi var yapmayın allah askına

tonla küfür ettigimiz hamit donunda sallar bu akhisarlı torpilliyi

Yazıklar olsun. Tek kelimeyle REZALET oynadık. Ben böyle ruhsuz oyuncu topluluğu görmedim. Birazcık hırsınız olsun, koşun be. 1-0 gerideyken mal gibi kendi sahamızda top çevirmemiz kabul edilir şey değil. Bu zihniyetle, bu pısırıklıkla değil 16 daha 1600 yıl maç falan kazanamayız.

Hamza yine korkaklığını gösterdi. Oyuncular hiç motive değildi. Umut ve Bilal'i de nüfusuna geçirir artık.
Podolski rezildi bütün maç yürüdü.
Selçuk rezildi Muslera'ya geri pas verdi durdu.
Sabri yine beyinsizce oynadı.
Bilal bütün pasları rakibe attı.
Umut futbolcu değil..
Carole yüzünden gol yedik. Topu kaptırdı, adamın arkasından yürüdü resmen rezil.
Yasin de çok etkisizdi. Son dakikada koşmak, mücadele etmek aklına geldi.
Bu ruhsuzlara maç başı ücret falan verilmemeli.

Sneijder'e bir kez daha helal olsun. Maçın büyük bölümünü stoper oynadı. Oyun kurmak için Muslera'nın yanına kadar geldi çoğu zaman. Ama ayak uydurabilen çıkmadı tabii. Olcan'a da müthiş bir asist yaptı. Şeref yoksunu hakem Wesley'e yapılan sert müdahelelere göz yumdu.
Balta ve Chedjou ikilisi iyiydi.
Olcan da gol attı ve fena değildi.
Bunlar en azından maç başı ücretini haketti.

Son olarak maç da berbattı, biz de berbattık. Şikeciler de bir halt yapmadı ancak biz gerçekten çok âciz durumdaydık. 11 taraftar çıkarsan daha özgüvenli oynar..

Son düzenleme:
Hocam sen fenerlileri niye muhattap oluyorsun anlamiyorum. Sen Galatasaray taraftarinin ilk 60 dk. daki korkak futboluna sevinmemizi bekliyorsun? Yada super ligde Galatasaray taraftari alinan 1 puana sevinir mi?

Bok gibi oynadik puani zor kurtardik ondan seviniyorum diyorsan onu anlarim ama bazi gercekler gozardi ediliyor. Sen Hamzanin ilk 60 dk. oynattigi futbolu nasil kabul edebiliyorsun Galatasaray taraftari olarak. Sonucta fenerbahce maci bir mac nihayetinde hedef sampiyonluk. Bugun yenilseydikte sampiyonlugun en buyuk adayiyiz bu degismez. Ben mentaliteden bahsediyorum. Sikeciler onunde ayaklari titreyen korkak bir futbol istemiyorum.

Hadi ordan cikcik.

Üst Alt