STSL 18/19 H:1 | Ankaragücü 1-3 Galatasaray | MS | 10 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sene başında kayıpsız seri yapmamız lazım.
Geçen sene her ne kadar Terim geldikten sonra havası değişse de takımın, ilk yarıda Tudorla yaptığımız galibiyet serisinin şampiyinluktaki payı çok büyüktür.

Hiç bir deplasmanın garantisi yok oyuncu grubu aynı özellikle bu orta düzeniyle işimiz daha zor bu sene şimdiden herkese sabırlar dilerim aynı stresi nasıl çekeceğiz bilemiyorum vala.

Yeni topçular gelmezse ya son haftalardaki deplasman performansıyla zar zor maçı alırız ya da 1-1 2-2 gibi biter. Ndiaye-Akbaba-Denayer gelirse kesin kazanırız. Rakip süper lige çıktıktan sonra çok transfer yaptı.Uyum sürecini atlatana kadar kayıp verirler. Yine de ben zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum

Bu sene çok of cekeceğiz bide şampiyonlar ligi var allah yardımcımız olsun. En zor sezonumuzu yaşayabiliriz. Galibiyetle başlarız inşallah.

Bu Muhtar kimse kesin biz de gol yeriz bundan.Tam bize gol atacak bir isim

thumb.php

Bu yil lig cok kereler 15 gunluk kesintilere ugrayacak . Ilk devredeki 4-5 haftalar arasi , 8-9 haftalar arasi ve 12-13 uncu haftalar arasi 1 er hafta mac olmayacak

Bu yuzden bu 3-4 er haftalik periyodlarda lige konsantre olmak zor olabilir takimlar acisindan

Ama yine fikstur acisindan bir avantajimiz var , hem bu 3 aradan sonraki maclar , hem de lig devre arasindan sonraki mac , yani toplam 4 mac ic sahada olacak . Avantajdir

Üst Alt