STSL 18/19 H:11 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 3 Kasım - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başakşehir değilde x bir anadolu takımı olsa "sonunu getiremezler" denebilirdi ama bunlar öyle değil. 4 senedir zirveye oynuyorlar.

Ellerinde her türlü imkan var.

Başakşehir umarım yaşlı kadrosundan dolayı sorun yaşar. Bunları bu yıl da şampiyonluktan edersek seneye pilleri bitecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek şansımız bunları bir şekilde deplasmanda yenip (nasıl olacaksa artık) devre arasına kadar maksimum 2-3 puan geride girebilmek.

Bunu başarırsak, ikinci yarı öncesi 2 takviye yapmak ve laubalilik uzak olmayı da başarabilirsek 33. haftaya taşırız ligi.

Yoksa oraya şampiyon gelecekler bu gidişle.

Daha çok oynanacak maç var da,şu anki tablonun iç açıcı olmadığı da bir gerçek.4 puan az bir fark gibi gelse de bu tarz sezonlarda,herkesin herkese puan bırakabildiği sezonlarda çok bir fark.Seri yakalarsak ancak kapanabilir.

Bjk tek kale oynadi beyler

Basak gecen sezon daha iyiydi,zaten 5 maci 1-0 bitirmeleri gecen sezona göre geride olduklarini gösteriyor

Tek kulvarda bu kadar zorlandiklarina göre biz lige dönecegimiz günden itibaren yani avrupa'ya veda ettikten sonra rakiplere üstünlük kuracagimizi düsünüyorum

Bjk tek kale oynadi beyler

Basak gecen sezon daha iyiydi,zaten 5 maci 1-0 bitirmeleri gecen sezona göre geride olduklarini gösteriyor

Tek kulvarda bu kadar zorlandiklarina göre biz lige dönecegimiz günden itibaren yani avrupa'ya veda ettikten sonra rakiplere üstünlük kuracagimizi düsünüyorum
Oynamak neye yarıyor yaratıcılık olmayınca

Babanız Galatasaray

Başakşehir değilde x bir anadolu takımı olsa "sonunu getiremezler" denebilirdi ama bunlar öyle değil. 4 senedir zirveye oynuyorlar.

Ellerinde her türlü imkan var.
Her sezonda da,son maçlarda stresi kaldıramayıp dağıldılar.Şampiyonluğa oynamak başka,şampiyon olmak başka.Fenerin loser bi takım olmasının,bizim de winner karakterli camia olmamızın sebebi de tam bu,fener ligin en çok şampiyonluğa oynayan takımı ancak ezik oldukları için sonunu getiremiyorlar,biz ise işin ucunda kupa varsa %90 alıyoruz.

Başakşehir son 5 maça 15 puan önde girerlerse ancak o zaman şampiyon olurlar.

Başak 30.haftada falan yarıştan düşer. Bu yıl yine şampiyon oluruz

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bjk'yi övme acisindan degil,basak'in tek kulvarda oynamalarina ragmen iyi olmadiklarini anlatmak istiyorum
Başakşehir kuralına göre oynuyor geçen sezon bizede böyle oynadılar özellikle ikinci maçta mariano ile o kilidi acmasak farklı şeyler konuşuyor olurduk
Ben başakşehir kadar handikap 0 i iyi oynayan takım görmedim bu ligde rakip kim olursa olsun feneri de 1 0 yenecekti var bozulmasa

Babanız Galatasaray

Her sezonda da,son maçlarda stresi kaldıramayıp dağıldılar.Şampiyonluğa oynamak başka,şampiyon olmak başka.Fenerin loser bi takım olmasının,bizim de winner karakterli camia olmamızın sebebi de tam bu,fener ligin en çok şampiyonluğa oynayan takımı ancak ezik oldukları için sonunu getiremiyorlar,biz ise işin ucunda kupa varsa %90 alıyoruz.

Başakşehir son 5 maça 15 puan önde girerlerse ancak o zaman şampiyon olurlar.

Alakası yok. Sadece geçen sene tam anlamıyla zirvedelerdi. Bizim maçta her zaman yaptıkları gibi 0-0'a kilitlemeye çalıştılar ama Mariano efsane gol attı. Yoksa belki de geçen sene olacaklardı.

İster kabul edin,ister etmeyin her takımdan öndeler. Ben belki de hepinizden fazla nefret ediyorum bunlardan ama gol yememe işini iyi çözmüşler. İmkansız gol atmak.

tff bonus. görürsün

yok be noluyor
hakemler bakti sahada olana sadece baduya kkart cikardilar
onun disinda bir ceza hukuga aykiri olur
hani var olmasa tamam da, varla bakip karari verdikleri seye sonradan ceza uyduramazlar
baduya 2-3 mac gelir o kadar
bi de hasan sasa 3 ay fln verirler
ft hocaya da verirler biseyler thats it

Üst Alt