STSL 18/19 H:12 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 10 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:12 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 10 Kasım

Eskidendi birilerinin gozunu hirs burumeler trabzondan 4 akhisardan 3 yerken belhanda denen comar defalarca takimi sabote ederken buruseydi ya o hirs hic birsey degismez bu oyuncu gurubuyla bu sene sampiyon olamayiz daha ne maclar kaybedecegiz 2.bitirip samp ligine katilmaya calisalim yeterde artar bile

Eskiden bu tur aciklamalar gelince galibiyetimiz de geliyordu ama artik bu da patladi 2 mactir

?️ Kayserispor Başkanı Erol Bedir: "Oyuncularımız istediğimiz performansı gösteremediler. İnşallah haftaya Galatasaray maçında bunu telafi ederiz." FutbolArena on Twitter

Su maca Huseyin Gocek ve Ozgur Yankaya'dan birini verin de yolumuzu bulalim be.Bu ikisini bayagidir gormuyorum maclarimizda.Son 2 sezondur nerede aleyhimize penalti verecek hakem onu atiyorlar deplasmanlarimiza.Son yillarda 3 buyukler arasinda aleyhine en cok penalti calinan takim biziz.Bulent Yildirim da olur bu arada.

Kazanmamız gerekiyor kesinlikle 3 haftadır ligde galip gelemedik. Bunun daha fazla uzamaması şart.

Kayseri oynadığı futbol itibari ile en kazanılması muhtemel 2-3 deplasmanda biri.

Diğerleri Akhisar ve Sivas idi ilk yarı itibari ile. Gittik birinden 3 yedik. Diğerini de fikstürde 2. yarıya denk gelecek şekilde oynayacağız maalesef.

Kalan fikstür:

Kayserispor (D)
Konyaspor
Beşiktaş (D)
Rizespor
Başakşehir (D)
Sivasspor

bu maçlarda sırası ile 3,3,1,3,1,3 ile 14 puan toplarsak devreye ilk iki içinde girebiliriz. Başakşehir kalan 7 haftada Rize (D), Göztepe (D), Sivasspor, Ankaragücü (D), Galatasaray, Alanyaspor (D) ile oynayacak. Onlar için ilk 2 maç çok kritik. Burada 3 puanı bir arada görmemeliler.

Çok net şampiyonluk alameti olur 13 haftada 30 puanı cebe koyarlarsa. Zira ben Göztepe deplasmanında bu sene kazanan bir takım çıkacağını düşünmüyorum kolay kolay.

Önümüzde 6 maçlık fikstürde başak ve Beşiktaş maçlarını 1 kenara koyuyorum, mutlaka geri kalan 4 maçtan 12 puan çıkarmalıyız.Yoksa şampiyonluk yarışında kesinlikle olamayız.Bu işin şakası kalmadı artık.

42490.jpg

Fernando iyileşirse bu kadroyu görmek isterim.

kayseri de kötü,bazı oyuncular için fırsat macı olabilir ve macı kazandırabilirler bize..ha maçı izler miyim? sanmıyorum.daha 2 hafta önce malatya macında net faulü vermedi halis özkahya ve gol yiyoduk sonrasında ama ozan önledi.şimdi burda da o tarz pozisyonları devem ettirebilirler,dısardan takip ederim daha iyi.

yunus,gökay oynasa korkusuz izlerdim

Üst Alt