STSL 18/19 H:12 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 10 Kasım - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:12 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 10 Kasım

Bakın şuna bir öncelik getirelim. Kayseri kötü falan değil. Aksine üst üste puan kazanamayan takım çok tehlikelidir. Bilal,mensah gibi çok hızlı oyuncuları var. Bugün ozan resmen kitledi bilali 1-2 pozisyon dışında. Şiir gibi oynadık şiir. Takım kazandığında rakip takım niye kötü takım oluyor beyler niye algı yapıyorsunuz? Burdaki bazı arkadaşların çok ilginç bir kafası var gerçekten. Ben yazıyorum şuan gerçekleri. Taş gibi oynadık uzun zaman sonra izlediğim en iyi oyundu. Hele hele gol atmak çok önemliyedi beyler bilmem farkında mısnız? Gol atamıyorduk lan. Bugun kaç tane organize atak seyrettim. Bildiğin kendimden geçtim. Takım muazzam oynadı. Feghouli öyle bir zeka kattıki aynı sneijder gibi oyunu çok iyi değiştirdi kaç defa. Maçın yıldızlarından. Tekrar yazıyorum. Bu kadar eksikle MUAZZAM oynadık. Sakatlıklar dönecek. En azından 2si. Bir oyun oturtursak gibi oturmuş gibi görünüyor. Kimse puan alamaz bizden. Maicon-Selçukla oynadık bugün bilmem farkında mısınız? Şu boş muhabbetleri bırakın. Öyle bir koyduk ki her yerden inlediler.

farkli taktik birde rakip bekledimden cok sayif cikti, daha direncli bekledim, selcuk bile ilk yari göze batmadi okadar berbatlar yani. insallah bu taktik ile devam ederiz hosuma gitti da orta saha selcuk ile cok direncsiz cikar ,birdahaki lig macinda celil mi oynar bilmem ama selcuk ile olmaz .

Bazı mallar feghouli maçı kazandırmış gibi konuşuyor yine ft düşmanlığından.ben de oynaması gerektiğini düşünüyorum ama bi kaç maç önce şans verildiğini rezil oynadığını sonraki maçta maçın başında sakatlandığını unutmayın.

Maçın bir çok yıldızı var. Başta ozan sonra feghouli,onyekuru,belhanda,mariano diye uzar liste. Kısacası takım oyunu oynadık. Ayağa pasla çok güzel pozisyonlar bulduk. Bu kadroya rağmen hala TERİME sallayan adamlarla lütfen muhattap olmayınız. Şuan kazandığımız için ağlamakla meşgul olabilirler. Gençler açısından da iyi tecrübe oldu. Son dakika rakip pek karşılamasa da özgüven açısından güzel oldu oyuna girmeleri.

Üst Alt