STSL 18/19 H:12 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 10 Kasım - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:12 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 10 Kasım

İçerideki maçları ne yapıp edip almamız lazım. Dışarıda da 1 beraberlik minimum. 33 puan olursak çok iyi bence

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizden çok akbil önemli öyle böyle maçları alıyorlar Göztepe maçında mutlak puan vermeleri gerekiyor.

Biz max 33 le devreyi kapatıcaz da bu kekoların 42 ye kadar yolu var Göztepe ve Ankara deplasmanları zor ama Anadolu takımları bunlara karşı nasıl oynuyacağını hala bilmiyor.

Fatih Terim taktik bilmez teknik bilmez gazla çalışır. Bla bla bla.. E şimdi 3 lu defans yapmak bu taktikle takimi maça çıkarmak gazla çalışmak dimi. Hani taktik bilmezdi Terim. Bundan sonra bazı arkadaşlar yorum yaparken biraz tarafsız olun. Size bu kadar başarı yaşatmış çok tecrübeli bir insana böyle hakarete varacak yorumlar yapmayın. Hoca başarılı olur başarısız olur. Futbolculardan kaynaklıdır hocadan bunlar olabilir ama eleştiriler düzeyli ve mantıklı olmadıktan sonra tepki gormekten başka bir işe yaramaz. Rehavete kapilan o futbolcular duzeltirse kendini taktik filan gayette olur. Kizilmasi gereken yönetim ve ruhsuz oynayan futbolculardir.
ne güzel göt etmedir bu,TEBRİKLER

Bizden çok akbil önemli öyle böyle maçları alıyorlar Göztepe maçında mutlak puan vermeleri gerekiyor.

Biz max 33 le devreyi kapatıcaz da bu kekoların 42 ye kadar yolu var Göztepe ve Ankara deplasmanları zor ama Anadolu takımları bunlara karşı nasıl oynuyacağını hala bilmiyor.
Ben geçen hafta yazdım sen cezalıydın görmemişsindir. Bizim sivas maçıyla başlayan 9 maçlık seri var. Orada minimum 23 yaparsak şampiyonuz. Akbil kaç almış diğeri ne yapmış sorun değil o zaman

gencler konusunda son kez fikrimi söyleyecegim.şans bulup oynamalarını herkesten cok ben istiyorum ama düzeni kurulmus,tıkır tıkır işleyen bi takımda yavastan oynatılarak,takıma kazandırılır gencler.bu kadar zor durumdayken gencler yabana atılmamalı.bunu anlamayacak kadar cocuk yasta değilsiniz.ama en azından yunus tabi şansı hakediyodu.

İkinci yarı sıkıntılı deplasmanlar belli. Alanya, göztepe, rize, fener. Konyayla sivas paçayı kurtarıp amaçsız halde çıkarlarsa rahat geçer. Erzurum da sıkıntı yaratabilir. Şu 5 maçın 3 ünü alsak fişi çekeriz bence

Alanya ve Rize defansları iyi değil topu ver arkada boşluk bırakırlar aradan ak gitsin 1 tane atsan rahat çözülür bunlar.

Göztepe , Fb en zor geçicek dep maçları.

Alanya ve Rize defansları iyi değil topu ver arkada boşluk bırakırlar aradan ak gitsin 1 tane atsan rahat çözülür bunlar.

Göztepe , Fb en zor geçicek dep maçları.
Fenerin geçen sene iddasız leş takımlardan topladığı gibi bizim de iddasızlarla oynamamız lazım sonlarda ki seri yapıp ipi ele alalım. 33.hafta 3 puan geride bile olsak üfleriz akbili işi bitiririz

Üst Alt