STSL 18/19 H:12 | Rizespor 1-2 Başakşehir | MS | 10 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

130366.png
1524776345132-png.21146
130343.png

stad18.jpg

Spor Toto Süper Lig 18/19 Sezonu 12. Hafta
Çaykur Rizespor - Başakşehir
Çaykur Didi Stadyumu
10 Kasım 2018 Cumartesi
16.00

Rize (D) 1
Goztepe (D) 0
Sivas 3
Ankaragucu (D) 1
Galatasaray 1
Alanya (D) 3

Soyle bir sey almalari lazim.Gerci boyle bile 31 puan ediyor.

Su ilk 2 deplasmanlarini da alirlarsa zaten gecmis olsun.

Ankara'nin yeni stadinin acilma ihtimali de var.Kutu gibi stat.Seyircileri de iyi.Once Bjk sonra Basak'i agirlayacaklar.Oradan da bir umidim var ama ins. g.mde patlamaz.

Rakiplerin orda burda puan kaybeder bir sekilde de bizim leş halimizinden bir an once kurtulmamiz lazim.

Dun nasildi mac stat :D
Puan kaybinda donus yolu eziyet oluyor

Rakiplerin orda burda puan kaybeder bir sekilde de bizim leş halimizinden bir an once kurtulmamiz lazim.

Dun nasildi mac stat :D
Puan kaybinda donus yolu eziyet oluyor

Biz toparlanamazsak hicbir seyin onemi yok zaten.

Derbiye gelirsek mac oncesi CL marsi ve 55.dakikada oley cekmek gereksizdi.Mac sonuna birakilmali bu tur seyler.Yine de dunku macta beraberligin sebebinde ilk 3'e taraftari yazmam.

Stat da her zamanki rezalet.Bir taraf otoyol obur tarafta da bir sey yok zaten.50.000 kisi tek yonden cikmak zorunda kaliyor.Duzelecegini sanmiyorum.Stadin yanina basket salonu yapilinca daha da karisacak.

devre arasına başağın 8 mi 10 mu puan gerisinde gireceğiz onun belli olacağı maç

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Okan, Başakşehir'i çok seviyor. Geçen sene net hakem hatasıyla yenildikleri maçtan sonra ağzını açamadı ve beni tamamen kaybetti o gün.

Samudio ve Umar eğer sağlam olursa kazanma şansı var elbette ama bence çok zor.

rize göztepe maçında fena oynamadı ama golleri kacırdı sanırm.oumar ve samudio cok önemli.rize direkt yensin basaksehiri

İçerde oynamanın avantajını umarım iyi kullanır Çaykur Rizespor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt