STSL 18/19 H:13 | Ankaragücü 1-4 Beşiktaş | MS | 24 Kasım - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu nasıl takim, bu nasıl lig anasini satayim. Hic bir takimin performansi bir birini tutmuyor. Bir hafta real madrid kesilen ankaragücü, bu hafta karabükspor gibi defans yapiyor bu ne lan.

Ortamı germek şu dünyada 1 takım haric hic bir takıma yaramamıstır. O malum 1 dedigim takım ise fenerbahcedir
Ortamı gerenin oyunu bozulmustur her daim.
Senin takımın iyi isine bak oyununa bak. Eminim bu mac ankara da ankaragücünün cok rahat galibiyeti ile biterdi.

herifler 3 tane genç oynatıyor.
soruyorum, konya maçında eren yerine kıbrıslı genç forvet oynasa, ömer yerine u20nin sol beki oynasaydı. selçuk yerine atalay ya da celil oynasaydı daha mı kötü olurdu? 0-21 kaldırılmalı derhal. 19 yaşından sonra a takıma yükselsinler.

milletin 19 yaşındaki topçusu CL maçına çıkıyor ligde oynuyor bizim o kadar yetenekli oyuncularımız u20de halısaha maçı yapıyor.

soruyorum, konya maçında eren yerine kıbrıslı genç forvet oynasa, ömer yerine u20nin sol beki oynasaydı. selçuk yerine atalay ya da celil oynasaydı daha mı kötü olurdu? 0-21 kaldırılmalı derhal. 19 yaşından sonra a takıma yükselsinler.

milletin 19 yaşındaki topçusu CL maçına çıkıyor ligde oynuyor bizim o kadar yetenekli oyuncularımız u20de halısaha maçı yapıyor.
boş yapma. bunun aynısı birkaç hafta önce bjkliler bize diyordu şenola sitem ediyordu

onlar zorunluluktan oynatıyor zaten

bikmadik su besiktaslilardan

ulan mecbur olmasan bok oynatirdiniz.

kovun su besiktaslilari ya

Üst Alt