STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

Kayseri cok berbat
Benim icin ölcü besiktas ve basaksehir deplasmanları olucak. Takım ortaya karakter koyarsa sampiyonluk icin biseylerden bahsedebiliriz
Sinanı boşver de takım iyidi bugün Schalke maçında saçma sapan yediğimiz gol harici de takım iyidi yavaş yavaş iyiye gidiyoruz gibi önceki deplasman maçları gibi mücadele 0 değildi takımda.

Ama öyle şu an
Kayseri kac haftadır rezil gidiyo

Tam bir deplasman oyunu görebilmemiz icin besiktas ve basaksehirde en kötü beraberlik almamız lazım. Bunu takımı kötülemek icin söylemiyorum ama gecen senede en rahat deplasman galibiyetini kayseride almıstık. Benim icin şu an icin ölcü deģil bu mac.
Şampiyonluk demedim ya mücadele dedim :)

Biz daha kötü Akhisar'dan 3 yedik Fb'ye puan bıraktık ama yani rakip kötü demek bence Tv'deki yorumcuların ekmeğine yağ sürmek olur.

Ama öyle şu an
Kayseri kac haftadır rezil gidiyo

Tam bir deplasman oyunu görebilmemiz icin besiktas ve basaksehirde en kötü beraberlik almamız lazım. Bunu takımı kötülemek icin söylemiyorum ama gecen senede en rahat deplasman galibiyetini kayseride almıstık. Benim icin şu an icin ölcü deģil bu mac.

Başakşehir ve Bjk maçları bence hayal takımda bir sürü eksik var.

Sen beni yanlış anladın takım güzel demedim istek, mücadele vardı sahada demek istediğim oyun olarak hala kötüyüz ama eskiden ne istek vardı ne oyun.

Başakşehir ve Bjk maçları bence hayal takımda bir sürü eksik var.

Sen beni yanlış anladın takım güzel demedim istek, mücadele vardı sahada demek istediğim oyun olarak hala kötüyüz ama eskiden ne istek vardı ne oyun.
O maclara nagatomo ve fernando gelir.
Rencide olacak sekilde yenilmesekte kabulüm yeter ki kulubün tarihine gecicek skor almasınlar. Devre arası en az 4 transfer lazım

Şurdaki yorumlar maçtan önce yenileceğimiz yönündeydi çoğunlukla ee maç bitti şimdi kayseri zaten kötü gidiyor oldu

İsterse 5.lig takımı olsun 1 aydır maç kazanamıyorduk ve bu maçı kesin kazanmalıydık moral depolama ve puantaj bakımından iyi bir maç oldu

6 tane ilk 11 düzeyinde adamımız eksik başka 1 takım şu duruma düşse ne olur acaba

Şurdaki yorumlar maçtan önce yenileceğimiz yönündeydi çoğunlukla ee maç bitti şimdi kayseri zaten kötü gidiyor oldu

İsterse 5.lig takımı olsun 1 aydır maç kazanamıyorduk ve bu maçı kesin kazanmalıydık moral depolama ve puantaj bakımından iyi bir maç oldu

6 tane ilk 11 düzeyinde adamımız eksik başka 1 takım şu duruma düşse ne olur acaba
11 oynayan ndiaye ve garry artık bı zahmet toparlar artık

Galatasaray Düşmanlarının .........

Konya
Rize
Sivas

3 maçta 9 puanı alıp 32'yi görmeliyiz kesin.

Başakşehir
Beşiktaş

4 puan muazzam
3 puan çok iyi
2 puan iyi
1 puan şart

Bjk'de Pepe ve Babel 2 maçta oynamadı yallaç pamuğuna döndüler.

Göztepe 2 0
Genk 4 2

Üst Alt