STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

Herkesten ayni duyarliligi bekleyemeyiz iste
Bende onu anlatmaya calisiyorum.
Ben hayatimda hic bir degeri körü korune savunmamis bir insanim birilerinin avukati yaptilar ya bizi :D ne diyeyim
Forum özelinde sen birinin avukatı olsan ne olur ki? Moderatörlük yapıyorsun, eyleme geçmek istesen bile imkanın kısıtlı. Biraz da sinirle yazılan şeyler, fazla içerleme bence.

Herkesten ayni duyarliligi bekleyemeyiz iste
Bende onu anlatmaya calisiyorum.
Ben hayatimda hic bir degeri körü korune savunmamis bir insanim birilerinin avukati yaptilar ya bizi :D ne diyeyim
Yahu bre mod. Ben sana birşey demedim ki. Sinirden hala elim ayağım titriyor. Sen öyle anladın sanırım ama öyle bir niyetle yazmadım.

Bu adamın yaptıklarının küfretmekten bir farkı olmadığını söylüyorum size. Proveke etmekte bir suç teşkil eder.

Şerefsizin evladı son saniyede kaza bela gol atarız diye atağıda oynatmadı.Orada maçmı biter it.Bunlarda art niyet yok diyen kesinlikle maldır yada GS düşmanıdır başka bir seçenek yok.Biz kendimizi biliyoruz zaten bok gıbı oynadık ama bu şerefsizlikler artık bardağı taşıran son damla oldu.

bu topraklardaki namertliğin, alçaklığın, kahpeliğin üst limiti nerede biter arkadaş ? adam buraya gelip yüzde yüz penaltıdır yazıyor ! ben sizin vicdanınızı, insafınızı, ahlakınızı, ciğerinizi, dalağınızı, beyninizi , ruhunuzu, hamurunuzu, fıtratınızı ...

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

asıl amac basaksehirin sampiyonlugu degil
Galatasarayın sampiyon olmaması

çünkü biz sampiyon olup direkt cl ye gidersek Türkiyenin bayern münihi olacağız. rakiplerin durumu ortada, iflas sürecindeler. bizi de aşağı cekmeye calısıyorlar.

Ağalar eksik gedik çok ibnelikler diz boyu ama şu adamların çoğunun takımımızın 21 kişilik kadrosunda olması bile skandal.. Maicon-ömer-eren-muğdat-leşçuk-mariano (kahroluyorum adını yazarken).. Bu kadar kalitesiz Galatasaray olamaz.. Onyekuru bile işin aslı vasat bir oyuncu kaçırdığı pozisyona bakın 2-0 alıp keyif yapacakken ne hallere düştük..
Kendi evimizde maçı nerdeyse 0 pozisyonla tamamlayıp 4-5 tane net gol şansı verdik.. Ciddi bir revizyon şart buram buram kalitesizlik kokuyoruz.. Takım tam kadroyken de çok değişen birşey yok işin garibi kendi evimizde yenip deplasmanlarda çuvallıyoruz
Bence artık Takım Futbol Taktik Teknik Kondisyon konuşulacak evreyi çoktan geçtik.Bu akşam bambaşka işler göstere göstere milyonların gözü önünde yapıldı.15 yıldır maç izlerim böyle bir rezalete şahit olmadım.5 sene önce olsa dersin ki ulan hakem mal sanırım görmedi yan hakemde kör oda görmedi verdi penaltıyı.ADAM RESMEN BİLEREK İSTEYEREK POZİSYONUNUN TEKRARINI İZLEMEDİ.BUNUN BİR AÇIKLAMASI İZAHI YOK.Bu kadar kirli işin döndüğü noktada sabahtan akşama futbol transfer konuşsak da boşa konuşuruz havanda su döveriz.

Birazda teknik taktik konusacak olursak, macin son bolumunu Onyekuru-Eren-Mugdat uclusu ile oynadik.

Bu yeteneksizler koleksiyonunu olusturmak ayri bir basari, bi arada sahaya surmek daha da ustun bir basari.

:dans:

Üst Alt