STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

hakem o kadar komik penaltı verdi ki, rezil ötesi oyunumuz konuşulmuyor. 3-4 tane çok net pozisyon verdik, pozisyon bile bulamadık. Bana göre bırakın galibiyeti, beraberliği bile hak etmedik..

Ama hakem dedi ki; Siz değil ben konuşulmak istiyorum bu maçta.

Bugün ciddi seyler bekliyorum.
Yapamazlarsa o koltukta oturmasınlar
Alper hakem monitore kendi karariyla gidemiyor , bu defalarca yazildi

Onu monitore gondermeyen rivadaki var hakemi halis ozkahya

Tescilli Gs dusmani . Peki neden o oturdu o koltuga , cok bilmis yoneticilerimiz ve terim "hep baris simsek mi var in basinda olacak" dedigi icin degistirdiler

Peki o baris simsek fifa tarafindan italya amerika macina davet edildi ve var i yonetti

Bize de sagolsun halis geldi

Alper hakem monitore kendi karariyla gidemiyor , bu defalarca yazildi

Onu monitore gondermeyen rivadaki var hakemi halis ozkahya

Tescilli Gs dusmani . Peki neden o oturdu o koltuga , cok bilmis yoneticilerimiz ve terim "hep baris simsek mi var in basinda olacak" dedigi icin degistirdiler

Peki o baris simsek fifa tarafindan italya amerika macina davet edildi ve var i yonetti

Bize de sagolsun halis geldi
hala isimlerdeyiz cuneyt denen eyyamcının avrupada hangi macları oynattigini listesini mi dokelim. Avrupada hata yapan adam burada tetikci kesiliyor başımıza. X kisisinin orda olmasi onemli degil bunlara yapmasını soyleyen kim varsa onu indirmek gerekiyor

Hak ettik ya da etmedik, bazen kötü oynuyarak kazanman lagzim, hele hele bizim durumda olan takimlar. Resmen bizi bitirmek istiyorlar ve bunu gormeyen serefsiz orman cocugudur. Bu arada Sinan Bilgin, kac aydir senin yazdiklarini takip ediyorum, güya elit ve entelektuelsin ama burda Hollanda’ya gelsen yuzune kimse bakmaz. Kendini begenmis egoist herifin tekisin. Burda hemfikir oldugumuz konuya karsi gelerek, ‘ben baskayim’ imaji vermek istiyorsun ama anca kendini rezil ediyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

VAR’a gitmemesi art niyetli oldugunu gösteriyor

Hakem hatasi diye düsünen varsa Galatasaray’li degildir,hakem iyi niyetli olsa gider pozisyonu izler

Ulan serefsizin evladi VAR’i getirdiler insan gibi Mac yönetilsin diye ama hala emek hirsizligi yapiyorsunuz

Hak ettik ya da etmedik, bazen kötü oynuyarak kazanman lagzim, hele hele bizim durumda olan takimlar. Resmen bizi bitirmek istiyorlar ve bunu gormeyen serefsiz orman cocugudur. Bu arada Sinan Bilgin, kac aydir senin yazdiklarini takip ediyorum, güya elit ve entelektuelsin ama burda Hollanda’ya gelsen yuzune kimse bakmaz. Kendini begenmis egoist herifin tekisin. Burda hemfikir oldugumuz konuya karsi gelerek, ‘ben baskayim’ imaji vermek istiyorsun ama anca kendini rezil ediyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
hollanda mı? koca bi köy olan ülke mi

İş Galatasaray’a ceza vermeye gelince “Takipçisi olacağım” diyen bakan, bu haksızlıklar, adaletsizlikler bize yapıldıkça susuyor!

1543056788092.png

Etiketleyin abi hepsi sosyal medya canavari gibi twitterde geziyor. 300 bin kişi adında adalet gecen partinin bakanı pozisyon bu skor bu yapilan bu. Çıkıp takipçisi olmanızı bekliyoruz diye atın.

Allah kitap askina şu Sinan denen yalandan herifi banla. Çok pis sinirim bozuluyor Musap.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Benim banlama yetkim YOK kac kere anlatacagim size daha. Smod ve Adminlere yönlenin bu konularda

Al iste dedigimi demeye baslayanlar oldu. Yalan diyebilen var mi? 3-4hafta önce aynisi olmustu bir macta ligde. Bein hic var odasini göstermedi. Alin :)

Üst Alt