STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

Fernando bir nebze ama belhandasız olmaz. Son haftalarda formda onuda yemek isteyeceklerdir. İlk yarıda fişi çekip çıkartmak lazım oyundan.

Bu maçı alalım +10 puan kazanıcaz

başak berabere + 2
bjk yenilecek + 3
fb berabere + 2 de ordan
Biz kazanalım da fenerin yenmesi de umrumda değil. Başak maçını kazanırsak dengeler terse döner. Geçen hafta hiç beraberlik olmadı. Bu hafta bol beraberlik bekliyorum. Yazdığın 3 maçtan 2 si beraberlik olabilir. Biz kazanıp atlatalım da başak takılırsa güzel olur sadece. Diğer 2 si traş bu sene

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz kazanalım da fenerin yenmesi de umrumda değil. Başak maçını kazanırsak dengeler terse döner. Geçen hafta hiç beraberlik olmadı. Bu hafta bol beraberlik bekliyorum. Yazdığın 3 maçtan 2 si beraberlik olabilir. Biz kazanıp atlatalım da başak takılırsa güzel olur sadece. Diğer 2 si traş bu sene

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bjk önemli iyice dağılır hadi fb neyse ama ben hep puan kaybetmelerini istiyorum kaçıncı olurlarsa olsunlar.

Galatasaray yönetimi, Konyaspor maçında tribünlere 50 bin adet Fatih Terim maskesi koyacak. (Milliyet)

Şahane capslik kareler geliyor desenize

5bf0087061361f0ffc090c83.jpg

terim_maske.jpg

2 kayıp daha yaz oraya, sinan ve belhanda da uzun süre olmayacak gibi.

Muslera
Ozan.. Maicon.. Serdar
Mariano.. Selçuk.. Fernando.. Feghouli. Ömer
Eren..Onyekuru

Böyle çıkarız gibi.. Fernando yetişmezse Celil oynar heralde

Üst Alt