STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

En tiksindiğim 2. takım adamlar. Yalamak gibi bir gaye ile yazmam bu sebeple.

Boşluklara ve rakibin zaaflarına göre oyun etüt eden bir hocaları var. Yıllardır hem biz hem de Beşiktaş çok zorlanıyor.

O kadar sakat ve cezalı varken oynamanın ekstra zor olacağını düşünüyorum bu sebeple.
Tam kadro olsak yine aynı şeyleri yazardın, hayatımda senin kadar dönek, kopyacı ve boş bir adam görmedim.

Tam kadro olsak yine aynı şeyleri yazardın, hayatımda senin kadar dönek, kopyacı ve boş bir adam görmedim.

Yanlış düşünüyorsun ama neyse. Tam kadro da favori değildik zaten. Şu an işimiz daha da zor.

Bu demek değil ki yenileceğiz illa ki. Bazen beklemediğin anda beklediğinden kolay da kazanabilirsin. Sonuçta Liverpool ile oynamayacağız.

Yanlış düşünüyorsun ama neyse. Tam kadro da favori değildik zaten. Şu an işimiz daha da zor.

Bu demek değil ki yenileceğiz illa ki. Bazen beklemediğin anda beklediğinden kolay da kazanabilirsin. Sonuçta Liverpool ile oynamayacağız.
Alt alta 100 satır yazınca bir halttan anlamıyorsun onu hatırlatayım.

Futbola dair tahmin ve öngörülerin de sürekli tutmuyorken sürekli bu iddaalı tavırların sadece komik. Neyse engeli kaldırmakla hata etmişim, basıyorum yine engeli.

Fernando ve Belhanda kendine ciddi dikkat etmesi lazım en ufak harekette üflemeye bile sarı kart çıkarabilecek hakem atayacaklardır o yüzden sakınarak oynamalıyız bu ikisi itiraz dahi etmemeleri gerekiyor

Hazır moralliyken ve içerde de oynuyorken daha cesur olunması taraftarıyım. Kazanan 11 den bir tek sinan-muğdat değişiliği ile oyuna başlayıp, skoru erken bulup en geç 50-55 de yunus veya celil'in girmesi lazım. Son 15-20 dakikada da fernando ve nagatomo mutlaka oynamalı.

maç saati güzelmiş.zevkli bi karşılaşma olabilir.gerisini siz anladınız zaten : ))konya maça odaklanmakta sıkıntı yaşayabilir ama gücünü de göstermek isteyecek.inşallah bol gollü bi galibiyet alırız.

Kazasiz gecmemiz gereken donum noktalarından biri daha,mac basinda skor yakalamak ve ceza sinirindakileri dışarı olmak sart. Milli mac arasinda sakatlar da donecektir yeter ki yeni sakatlanmalar olmasın

bursa ve fener maçlarını kazanmış olsak o kadar farklı olacaktı ki herşey.
ezik tinerciler tamamen saf dışı kalmış olacaklardı.

Üst Alt