STSL 18/19 H:13 | Göztepe 0-2 Başakşehir | MS | 26 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başak defansı iyi yapıyor, takım halinde kapanıyolar. Bunları yenmenin tek yolu hücum pres yapıp hataya zorlamak, ani çıkışlarda pozisyon bulursun. Ama bunu yapabilecek çok az takım var ligde. Bunlar puan farkını açsada zamsnla strese girip puanlar kaybedeceklerdir. Şampiyon olmaları için son 6-7 haftaya minimum 7 puan farkla girmeleri lazım.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fb ya da bjk cl ye gidemezse biterler ki gidemeyecekler zaten
sampiyon olamazsak bile 2.bitirmek çok önemli ama ben ligi alacagımızı dusunuyorum daha erken
Basak bugün yenerse cok zor.
6 puan fark

Besiktas ile yapacağız ev sahibi derbi oynuyosun kaybetmen sürpriz olmaz
Basak kazanırsa 9 puan

Basaksehir evinde bizimle oynayacak. Bir sürü eksik ve form durumumuz göz önünde tutulduğunda ve basak'ın formunu ele alırsak 12 puan fark.

Şu mac böyle biterse gercekci hedefimiz yavastan 2.lik olarak revize edilir. Ve bu sezon 2.lik cok önemlidir bizim acımızdan.

Basak bugün yenerse cok zor.
6 puan fark

Besiktas ile yapacağız ev sahibi derbi oynuyosun kaybetmen sürpriz olmaz
Basak kazanırsa 9 puan

Basaksehir evinde bizimle oynayacak. Bir sürü eksik ve form durumumuz göz önünde tutulduğunda ve basak'ın formunu ele alırsak 12 puan fark.

Şu mac böyle biterse gercekci hedefimiz yavastan 2.lik olarak revize edilir. Ve bu sezon 2.lik cok önemlidir bizim acımızdan.

Şampiyon belli oldu bugün.

Izlediğim 1-2 kisinin net kesmesi lazım selcuk ve sinan'ı. Ama iste cocuklar hata yapar diye koymuyo sanırım ya da daha hazır görmuyo. Sampiyonluk ümitlerimiz yavastan tükenmeye başlayınca başlar hafiften. Ozan tamam sırada en az 2 kisi daha var. Böyle böyle yabancı sınırı gelse bile en karlı takım yine biz oluruz.

Celile pic muamelesi yaptik resmen 10dk oynamadi daha
Yunusu kuruttuk

Gol yemiyorlar işin sırrı burada.Yoksa bombok bir oyunları var.İlerde Viscaya hızlı kontradan başka hiç bir oyun planları yok.Emride almışlar yukardan şampiyonluk için daha ne.Bu iş 100 de 90 bitti geçmiş olsun.

Ülkenin en fazla sampiyon olan takımıyız. Her 2 senede bir neredeyse biz sampiyon oluyoruz. Böyle iğrenc bir sezonda 2.lik hic fena değil. Fener ve besiktas taraftarı hatta trabzon taraftarının intihar etmesi gerekir. Biz doymus takımız. Bu sene hakkımızı arasınlar federasyonu indirsinler yeter.

2.ci olup elemeden cl'ye gitsek şampiyon olmuş gibi oluruz zaten şampiyon olmak değil cl'ye gitmek önemli olan, olmazsa da fb, bjk şampiyon olmadı diye teselli oluruz.

2.ci olup elemeden cl'ye gitsek şampiyon olmuş gibi oluruz zaten şampiyon olmak değil cl'ye gitmek önemli olan, olmazsa da fb, bjk şampiyon olmadı diye teselli oluruz.
Ikinci olup şampiyonlar ligine gitme şansımız yok görüşüne sahibim. Üstelik şampiyon olamaz isek FFP olayını daha da ön plana çıkarır bu yönetim. Adamlar bu sezon başı bile bonservisi olmayan oyuncular yokmuş gibi davrandı.

Ikinci olup şampiyonlar ligine gitme şansımız yok görüşüne sahibim. Üstelik şampiyon olamaz isek FFP olayını daha da ön plana çıkarır bu yönetim. Adamlar bu sezon başı bile bonservisi olmayan oyuncular yokmuş gibi davrandı.

Ben kadromuzun kötü olduğunu düşünmüyorum 1 stoper 1 forvetle sağlam oluruz 2 transfer döneminde de alınır herhalde.

Ligin ilk yarısında puan farkının kaç olduğu önemli değil asıl 2.yarida Nisan ayında bu kansizlar senin benim vergilerimle gecinen it soylari garantileyene kadar bize operasyon devam edecek tupcuyu devirmek ise nasıl olacak bilmiyorum

Ozanı nasıl monte ettiyse ilk önce yunusu sonra da celil'i yerlestirecektir. Biraz daha sabır edelim. Cünkü ozan'ı oynatanda fatih terim zamanında semih'i emre colak'ı Türk futboluna kazandıranda bu adam. Zamanı var demek ki

Guvenmekten sabretmekten baska caremiz yok zaten ama gecende dedigim gibi
Selcuk 11 oynarsa izlemeyecegim maclari
Terime hala sabrim var ama selcuka yok

Üst Alt