STSL 18/19 H:13 | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 25 Kasım - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzon puan alırsa ben de şimkovyaki avatar yapacağım. Adamın karısını ayartıp kaçırtmışlardı, bunalıma girip 30 yaşında futbolu bırakmıştı reyiz. Trabzonda yattara ile birlikte sevdiğim 2 futbolcudan biriydi
Trabzon puan alırsa ben de şimkovyak'ı avatar yapacağım. Adamın karısına sarkıp/ayartıp kaçırtmışlardı, bunalıma girip 30 yaşında futbolu bırakmıştı reyiz. Trabzonda yattara ile birlikte sevdiğim 2 futbolcudan biriydi.

Reyizin avatarı yükleniyor ......

Yiğithan'da tam fenerli tipi var. Kirli sakal üstüne uzun saçlarını açık bırakmak da noluyor, hadi baglasan taç maç beeelkiiii.. suratsızlar takimi.

Trabzon’un galip gelecegini hic beklemiyordum,adamlar ezdi helal olsun

Ayrica yigithan serefsizi bizim macta yumruk atmisti ceza almadan kurtuldu,bugun yine terör estirdi

Trabzon puan alsın, vallahi 1 ay Ünal Karaman avatarı kullanacağım. Uyumadan son mesajım iddialı olsun bakalım.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Trabzon 3 puan alirsa da 1 ay ben Trabzon avatari koyacagim.
Iyi bari ben de paramın yanında ortaya başka bir iddia atayım.

Trabzon alırsa 1 ay şunu avatar yaparım.

a9d7f03515493cb5e28d485c5b423407.jpg

sent via GSC
Trabzon puan alırsa ben de şimkovyak'ı avatar yapacağım. Adamın karısına sarkıp/ayartıp kaçırtmışlardı, bunalıma girip 30 yaşında futbolu bırakmıştı reyiz. Trabzonda yattara ile birlikte sevdiğim 2 futbolcudan biriydi.
Trabzon 3 puan alirsa bende
Adasim yusuf yazicinin bize gol attiktan sonraki gol sevincini 1 hafta avatar olarak kullanacagim

Evet arkadaslar hadi :(

[http://forum] morefe - 25.11.2018 21:00
[http://forum]Ali koc super vizyonuyla takimi kume düşürecek

emreyerebakan - 25.11.2018 21:00
Bundan sonra her maç her 1 puan kümede kalmak için çık değerli

M.TOKHAN - 25.11.2018 21:01
amk.. sanki avrupa şampiyonu olmuş gibi seviniyorlar!

carlos_1907 - 25.11.2018 21:09
[http://forum]
Hamsileri de yıllar sonra sevindirmeyi başardınız helal olsun. Fark yemediğimize dua etsinler. Rezaletin böylesini hiç görmemiştim.

Jai - 25.11.2018 21:01
Bu takim kume dusebilir, abartmiyorum

Yüzümde yersiz bir tebessüm

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşte Fener boyle yenilir.. Trabzon'a helal olsun.. Boyle guzel bir maç izleyeceğimi düşünmüyordum.

Son dakikalar hariç Trabzon Fener'i ezdi. Maçın normal neticesi 6-1, 7-1 felan olmalıydı..

FT bu maçı umarım izlemiştir. Bu mactan alınacak çok ders var..

fener 8 atar. ünal karaman mali kalede ugurcani, stoperde akbasi oynatacakmis. sol kanatta da iranli vahit görünüyor muhtemel 11de

kayseri ertugrul capsizini kovmadi kovmadi iki macta 8 gol yedi, bu ünalla puan muan alamazlar. su maca yeni hocayla ciksalardi yenilmezlerdi
Fenerin oranı 2,65 miş bassalım mı.

sent via GSC
Fener tsyi bir kez daha hanimi eyleyecektir. Kacirilmayacak bir oran.
02 orani kac
Daha garanti
Bu oran kacmaz diyorum.
Fenerbahcemiz ders verecektir
02 oynayıp herkesi yatırsam mı
Tsnin 3 puan almasi imkansiz
02 ye bastım.

Eğer Trabzon bu maçı alırsa bilin ki benim yüzümdendir.

sent via GSC
Trabzon puan alsın, vallahi 1 ay Ünal Karaman avatarı kullanacağım. Uyumadan son mesajım iddialı olsun bakalım.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Trabzon 3 puan alirsa da 1 ay ben Trabzon avatari koyacagim.
Iyi bari ben de paramın yanında ortaya başka bir iddia atayım.

Trabzon alırsa 1 ay şunu avatar yaparım.

a9d7f03515493cb5e28d485c5b423407.jpg

sent via GSC
Uzman

Üst Alt