STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık

10 11 puan çok fazla kapanmaz Ffp var diye transfer yapmıyor zaten yönetim, Terim de hala Selçuk, Eren, Ömer'den medet umuyor bu şartlarda 10 puan fark bana 20 puan olarak geliyor çünkü biz maç alamıyoruz biz alacaz da başak puan bırakacak da ölme eşeğim ölme.

Her ne kadar olmalarını istemesem de Başakşehir ve Avcı şampiyonluğu haketmiyor diyemem. Geçen seneden kötüler ama diğerleri daha da kötü olduğu için onlar hakediyor. İyi bir organizasyon, iyi hoca, iyiye yakın oyuncular.

10 11 puan çok fazla kapanmaz Ffp var diye transfer yapmıyor zaten yönetim, Terim de hala Selçuk, Eren, Ömer'den medet umuyor bu şartlarda 10 puan fark bana 20 puan olarak geliyor çünkü biz maç alamıyoruz biz alacaz da başak puan bırakacak da ölme eşeğim ölme.
Hoca uefa finalini hedefliyor. O oyuncularla bir bok yapamayacağını oda biliyor. O yüzden kendimizi bir şekilde devre arasına atmamız lazım. Ama artık bir zahmet puan kaybı olmasın..

Bende biz olamazsak bunlar yerine kızmayın ama trabzonsporu tercih ederim. Evet düşmanımız ama tamamen siyasi destekli tiksinç bir takım olacağına taraftarı olan birazda futbol oynayan takım olsun.

Ustat baska baslikta da yazdim , zaten trabzon devreye girerse Gs harici herkes trabzonu destekler forumda

Trabzonun sampiyonlugundan rahatsiz olan olmaz

Malca puanlar kaybedip ondan sonra abuk sabuk takımlara puan kaybetmesini beklemek saçma geliyor bana
Başakşehir şampiyon olsun gram uzulmem biz neyi doğru yapiyoruzda

Galatasaray Düşmanlarının .........

11 puan farktan, 2. yarı neymar gelse yine şampiyon olamayız, saçmalayın.17 maçta 2 kere yenilmiş başak, 4 kez yenilmesi ve bizim 17 de 17 yapmamız, buna futbol mucizesi gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11 puan farktan, 2. yarı neymar gelse yine şampiyon olamayız, saçmalayın.17 maçta 2 kere yenilmiş başak, 4 kez yenilmesi ve bizim 17 de 17 yapmamız, buna futbol mucizesi gerek.

Adam oynamaya başlasın 11 puan gerimize bile düşebilirler bunlar. Burak’ı transfer etseler zayen şampiyonluk şansları 0 olur.

Adam oynamaya başlasın 11 puan gerimize bile düşebilirler bunlar. Burak’ı transfer etseler zayen şampiyonluk şansları 0 olur.

Ne yapıcaklar kendi kalelerine gol mü atacaklar? Ayrıca burak yılmaz’ı alacaklarını hiç sanmıyorum.Arda da devre arası çin’e filan kaçar.

ft ile 7.siraya düstük hala sampiyonluk hesabi yapanlar var, gercekten ilginc. lig sonuncusu rizeyi ve ortalama aykutlu konyayi bile kendi sahanda yenemedin, bursanin nispeten zayif hücum hattindan bile gol yedin kazanamadin. ligi 7.bitirmek bile ömer maicon linnes üclüsünün kurtarici olarak girdigi takima fazla.

Üst Alt