STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık

Üç puan kaçtı ama sadece bizim adımıza değil. Başakşehir de çok net kaçırdı. Kötü skor değil, sahada istekli birkaç futbolcu var ama gevşek futbolcular çok daha fazla. Feghouli gibi istekli oynaması lazım hepsinin. İstikrar abidesi nagatomo, istekli feghouli maçın en iyileri. Keza ozan da öyleydi. Onyekuru ve rodrigues de fena değillerdi

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mükemmel bir sonuç başakşehire böyle oynamak maçın hakkı beraberlikti onlarda çok net kaçırdı bizde. Ama ecel terleri döktüm yemin ederim. Feghouli diyorum başka bir şey demiyorum bu adam dünya yıldızı.

Aslinda Basaksehir deplasmaninda 1 puan kotu degil ama evimizde 4 beraberlikle 8 puan birakinca sampiyonlugu vermis olduk.

yenmemız gerekiyodu ama bu sonucla da the end diyemeyiz.
bu 1 puanın anlamlı olması ıcın haftaya sıvası yenmemiz basakında en kotu berabere kalması gerekıyor
6puan farkla devre arasına girmek su sartlarda iyidir.

Herseye aglamayin ya gecen sene 5 yedik bu sahada gittik sampiyon olduk. Transferlerle Yine aynisi olacak galatasarayiz biz. Kendinizin takiminizin farkina varin

Hiç eveleyip gevelemeye gerek yok oyuncular ne kadar bitikse hoca da o kadar bitik. Hücumcuları çıkarıp maç kazanmak 100de 1 olur, ğstelik de rakibi üstüne çekersin. Bunu bilmek için dahi olmaya gerek yok ama demek ki hocanın da olayı bitmiş.

Onjekuru pozisyonu bizim takimi özetleyen bir pozisyon,pozisyonu hazirlayan Mariano feghouli Fernando gibi usta isimler,bitiren onjekuru gibi bir beceriksiz,onjekuru degil erende olabilirdi orda,taraftar yetenekleri sinirli olan futbolculara degil yönetime albayraga tepki göstermeli,iki kaliteli forvet alinsaydi ligde Lider,sligindede Tur atlamistik,göz Göre Göre takima ihanet etti serefsizler

Üst Alt