STSL 18/19 H:16 | Fenerbahçe 2-2 Erzurumspor | MS | 17 Aralık - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Fenerbahçe 2-2 Erzurumspor | MS | 17 Aralık

biraz mac sonrasi analiz okuyalim:

ok.gif
edgar belgi - 17.12.2018 21:57
bos.gif

butun modumuzun icine sictiniz yine hayvan herifler.. sizin aldiginiz her kurus haram
ok.gif
alkiza06 - 17.12.2018 21:57
bos.gif

allah sizin belanızı versin **** hain köpekler

slimani benzia topalı hemen yollayın adi şerefsizler

ok.gif
GuilianoDePaolo - 17.12.2018 21:58
bos.gif

hala 17.ciyiz yok böyle şey
ok.gif
Erkan_Karakaya - 17.12.2018 21:58
bos.gif

Yemin ederim sinirden agliyorum topunuzun amk basta aljif ve slimaninin

ok.gif
TOKMAKÇI - 17.12.2018 21:59
bos.gif

Slimani yan hakemin sari kirmizi bayragi g. girsin amk mali

@Kubat Tokmakçı bu sen miydi heis ^^

ok.gif
ceyser - 17.12.2018 22:00
bos.gif

Hakikaten futbolcularımızın hepsi iğrenç adamlar ..
Bunların başına peygamber koysan adamı dinden çıkarırlar..
ok.gif
RWTH - 17.12.2018 22:00
bos.gif

Elif tam bir mal. Dangalagin onde gideni. 2 tane yuzde yuz gol kacirdi. Bu kus beyinliden bir halt olmaz.

ok.gif
*Cafo* - 17.12.2018 22:01
bos.gif

Sinirden nefeim kesiliyor varmi böyle birsey yaa

ok.gif
rankine - 17.12.2018 22:01
bos.gif

Elif yerine Ozan daha faydalı olurdu

ok.gif
Asil Yaşayan - 17.12.2018 22:01
bos.gif

Mesajı Gönderen: gabby agbonlahor:cLink:5131928
ya hiç oyuncu moyuncu demeyin

tek sorumlu ali koç´tur​

Comolli ve Ali Koç´tur.

Ulan hayatımda izlediğim en komik maçtı diyebilirim, fenerlilerle izledim. Adamlar şu an perişan.
İkinci golü yiyince bastım kahkahayı. Çok eğlendim ya.

Ersun efendi FT'den ögrendi herhalde 2-0'dan mac vermeyi. Reyes-Ayew müthis degisiklikti gercekten. Selcuk Inan'in girmesi kadar sacma :D

ok.gif
johann - 17.12.2018 22:02
bos.gif

Üzülmeyin‚ toparlicaz birkaç değişiklik ile.

ok.gif
Yakup Kurt - 17.12.2018 22:03
bos.gif

Bizden hiçbi zaman hiçbişey olmaz valla bıraksam mı diye düşünüyorum Fenerbahçeyi. Liverpoolla idare ederiz

ok.gif
Ali Usta - 17.12.2018 22:03
bos.gif

Ersun Yanal ilk macinda 2-0 üstünlükten 3-2 maci vermisti. Sonra ligi sürklase etmistik.

Erzurum felaket bir takım ama ligde artık her takım tehlikeli abi. Bundan 3-4 yıl önce bile şu Erzurum'un kötü forveti kadarını bulamıyordu Anadolu takımları. Bulsalar da yerli almak zorunlu diye yabancıyı araştırma zahmetine girmiyorlardı. Şimdi ne yazık ki biz hariç her takımda var bunlardan 2-3 tane. Erzurum savunma hattı en kötü takım. Geri dörtlüsü 4 yerliden -ve kazma dörtlüden- oluşan takım bundan çok pozisyon yaratamaz. Ona rağmen Fener'in nefesini 65'te kestiler, 25 dakika dine imana sığınıp kendini yırttı Fener. Fatih hoca bile kabul etti bunu artık, Anadolu takımları son 3 yılda kendilerini geliştirdiler, büyük takımlar da bu yıl cepten yemenin zorluğunu yaşıyorlar. Bugün Erzurum yerine Akhisar kadar top yapan, en azından 2 bekinden birisi top yapan takım olsa galip gelirdi Kadıköy'de. Bu lig gazla, baskıyla oynanmıyor, öyle olsa biz bugün 10 puanla önde olurduk. Fatih hoca bile yokluktan 3'lü deniyor, hiç huyu olmamasına rağmen 2 pırpır ve biraz beyinsiz kanadı aynı anda sahaya atıyor. Fenerlilerin rüyası bu yüzden kabul olabilir. Çünkü Ersun ne taktik anlamda bu kadar geniş yelpazede bir adam, ne de kafa yapısı olarak sürekli egosuyla eleştirilen Fatih Terim kadar dahi kendini dönüştürebilen bir teknik adam.

Fener'e lazım olan Aykut'tu, bu kadroya adam gibi topu tek o oynatabilirdi, orada da Ali Koç bir kez daha populizme yönelip macera aradı, hala da aramaya devam ediyorlar. İşin Fener adına kötüsü Fenerbahçe'nin fizik gücü de bizim kadar filan kötü değil, buna rağmen bu kafası kesik tavuk gibi baskıda 65 dakikada dilleri dışarı çıktı. Ben ülke futbolunda Fatih Terim'den başka 2.-3. gelişinde başarılı olabilen adam görmedim. Aykut fena değildi, onu da harcadılar. Ersun Yanal ilk gelişinde elinde 5 tane iyi santraforla yardırıyordu ama geçen yılki Trabzon macerası da zaten gösterdi ki hiç bu okyanusların adamı değil.

Üst Alt