STSL 18/19 H:17 | Kasımpaşa 4-1 Beşiktaş | MS | 22 Aralık - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
terimle alakasi oldugunu sanmiyorum kibir bitirdi bunlari. Gittiler ihtiyacları olmayan oyunculara paralari gomduler sonya yine kibir bu haldeler
Şampiyonluğu ve ş.ligi gelirini garanti gördükleri için transferde açıldılar ama karşılarına fatih terim sürprizi çıktı ve arenada son darbeyi koyarak 4.lüğe itip hem psikolojik hem de ekonomik olarak herifleri bitirdi.

Senor'a milli takim yolu acildi

DtM8PV8X4AE8TJY

Biz bu Kasimpasaya 4 atmistik.
Simdi dusunuyorum da, 2,3 iyi takviye yapsaydik bu sezonu namaglup bitirirdik. Son donemlerin en kotu fener ve bjksi var, ikiside rezil. Bizde okadar sakatlik ve diger aptalca seyler olmasaydi ve hakemlerin yaptigi pislik olmasaydi suan bu fener ve bjk takimini tarihi skorlarla yenerdik. Zaten en son bjk deplasmaninda 3 penaltimiz verilmedi.

Isin tuhaf kismida nasil oluyor iki tane iktidar yalakasi takim 1. Ve 2. Sirada. Cok tesaduf degilmi:)

Yakinda basak ve kasimpasa ezeli rakip olmazmi. Nede olsa Devlet arkalarinda.

Ulkenin her boluna el attilar, yarin turkce degil arapca konusan bir ulke olacak ismide turarabistan olur.

3 büyükler bukadar kotu olmasi bana tuhaf geliyor, evet kotu yonetiliyor ama neden iyi yonetilmedi onuda sormak lazim.

Bu bjk son donemde cin ve araplara cok oyuncu satmadimi? Adem dembaba vesaire birsuru oyuncu iyi para getirdi yada getirmedimi? Nasil olduda ekonomik olarak coktuler:)

Bu bjk son donemde cin ve araplara cok oyuncu satmadimi? Adem dembaba vesaire birsuru oyuncu iyi para getirdi yada getirmedimi? Nasil olduda ekonomik olarak coktuler:)
Cok yuksek maas veriyorlar. Zaten bir ton da borclari var onlarin faizleri falan derken batik durumdalar. Iki senedir cl gelirleriyle ayakta duruyorlardi, cl bitince kulup dönmez oldu.

Üst Alt