STSL 18/19 H:18 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Ocak - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener oyundan falan düşmüyor ikinci yarılarda bildiğin yok oluyor. Erzurum maçı da böyleydi. Devre arası kampı falan biraz kuvvetlenmişler diye düşündüm ilk yarı tabii takımın direncini artırmak için Dirarı da koymuş kadroya ama yetmedi. İkinci yarı yine sıfır. Mehmet Ekici-Soldado-Valbuena-Ayew bu adamlar 50 dakikada bitiyor. Yüklemeyle falan da düzelecek bir durum değil, oyuncu tipleri-yaşları ve sağlık durumları müsait değil. Üçüyle maça başlarsan dakika 60'ta ikisini değiştirmek zorundasın her maç. Takımın en kaliteli ayakları da bunlar. Gerisi de koşuyor ama yeteneksizler. Çok kötü durumda harbiden fener.

Sadık vasattı merak eden varsa. Herhangi bir artısını göremedim.

DxdPRJhX4AEAEoM.jpg

Ben bi gideyim antuya da güleyim:D başlarlar şimdi golden önce faul var ofsayt var diye bahane uydurup Ersun'a sahip çıkmalar,hakeme sövmeler falan :D

Fenerli oyuncular iyi mucadele ettiler aslinda.75-80 dakika Bursali oyunculara rahat top kullandirmamak icin baski yaptilar.Artik ne kadar kalitesiz takim olduklarini buradan dusunun.Yine de ballari hala en ust seviyede.

oyunculari fena cökmüs. Harbiden bunlarin toparlamasi cok ama cok zor olacak. Oyuncularin TAMAMI Küme düsmeme mücadelesini, pisikolojisini bilmiyorlar, taraftar'da bilmiyor, yönetim'de bilmiyor dogal olarak.

Belki'de fb bu sene ciddi olarak kümeye düsebilir. Akhisar,Erzurum,Rizespor bu durumu cok iyi biliyorlar, iyi ya da kötü kendilerini tutma, korumasini bildiler hep.

oyunculari fena cökmüs. Harbiden bunlarin toparlamasi cok ama cok zor olacak. Oyuncularin TAMAMI Küme düsmeme mücadelesini, pisikolojisini bilmiyorlar, taraftar'da bilmiyor, yönetim'de bilmiyor dogal olarak.

Belki'de fb bu sene ciddi olarak kümeye düsebilir. Akhisar,Erzurum,Rizespor bu durumu cok iyi biliyorlar, iyi ya da kötü kendilerini tutma, korumasini bildiler hep.

Valla yonetimleri bence hicbisey bilmiyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt