STSL 18/19 H:18 | Galatasaray 6-0 Ankaragücü | MS | 19 Ocak - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:18 | Galatasaray 6-0 Ankaragücü | MS | 19 Ocak

Yalnız kimse bişey demiyor ama Feghouli yine çok iyiydi bence bu maçta sırf kalitesi oyun aklı bile bu ligde çok sağlam fark yaratıyor

Şu takımda Feghouli gibi kaliteli 1 tane daha hücumcumuz olsa elimizi kolumuzu sallayarak şampiyon olurduk ...

Haklısın. Fegouli muthiş bir form yakaladı. Her hareketi klas.. Boyle giderse Valencia gunlerinde hayranlıkla izlediğimiz Fegouli yi takımda goreceğiz inş.

Bu maç enayileri yanıltacak, Göztepe bize 2-3 tane atınca gerçekleri görecek herkes, bu kadro ligin ilk 10 sırasında herkese yenilecek bir takım.

Neyse erkenden tokat yiyelim de, yönetim değişim hızı artsın.

Bu Ankaragücü maçı ikinci Alanyaspor maçı olmasın diye taraftar forvet istiyoruz diye bir yerlerini yırttı statta 6-0'a rağmen. Umarım yönetim ahmaklık etmez.

2012'de oynanan ankaragücü macini 4-0 kazanmistik.
fatih hoca macin 10.dakikasinda 2-0 yapinca takimi frenlemisti kenarda. 2.yari biraz daha oynattirdi 4-0 bitti
bu macta öyle bir sey hatirlamiyorum
2012de oynadigimiz dönemde ankaragücü cok sikintili bir dönemden geciyordu. Gelen giden yeniyordu, büyük bir farkla son siradaydilar yanlis hatirlamiyorsam. O yüzden hoca frenlemisti takimi, yoksa o maci tarihi bir farkla kazanirdik.
Yigit gökoglan gol atmisti sanirim o macta

Üst Alt