STSL 18/19 H:18 | Trabzonspor 2-4 Başakşehir | MS | 20 Ocak - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:18 | Trabzonspor 2-4 Başakşehir | MS | 20 Ocak

1 tebrigi cok gorme

DxYEmmNX0AAVZQu.jpg

Basaksehir'in iki golu illegal, Trabzon'un penaltisi verilmedi

Bunun otesinde Trabzon'un plani hayvan gibi pres yapmakti, pres yaparak nizami olarak hep top kapip tehlikeli ataga cikacakken hakem faul calip kurtardi Basaksehir'i. Bu olay macta 4 defa oldu.

Bunun da otesinde Basaksehir'e verilmeyen sarilar ve Trabzon'a verilen skandal sarilar var

Her acidan bas agritan bir macti

Ben cocuklarin ozellikle de Yusuf'un emegine uzuldum en cok

Bir de hakem dogru duzgun yonetse Basak rezil olur bir de Kasimpasa macinda tokezlerdi. Psikolojik olarak cabuk dagiliyor Updullahin adamlari bir kere tokezleyince ardi ardina geliyor puan kayiplari

başak paşayla akhisarı yenerse yakalama şansımız çok düşer gerçekçi olalım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ÖnümüZdeki 2 deplasman maçında mağlup olmayalım ve başak farkı acmasin yeter.
Gerisi kendiliğinden gelir.

Bizim için en önemli 2 maç bu 2 hafta oynanacak.
Kendi ipimiz kendi elimizde.

Basaksehir'in iki golu illegal, Trabzon'un penaltisi verilmedi

Bunun otesinde Trabzon'un plani hayvan gibi pres yapmakti, pres yaparak nizami olarak hep top kapip tehlikeli ataga cikacakken hakem faul calip kurtardi Basaksehir'i. Bu olay macta 4 defa oldu.

Bunun da otesinde Basaksehir'e verilmeyen sarilar ve Trabzon'a verilen skandal sarilar var

Her acidan bas agritan bir macti

Ben cocuklarin ozellikle de Yusuf'un emegine uzuldum en cok

Bir de hakem dogru duzgun yonetse Basak rezil olur bir de Kasimpasa macinda tokezlerdi. Psikolojik olarak cabuk dagiliyor Updullahin adamlari bir kere tokezleyince ardi ardina geliyor puan kayiplari
Kasımpaşa macin da dağılırlar artik

Neden mumkun degil? Cunku artik birileri demis ki yeterrrr bu takima temiz gorunumlu sampiyonluk kazandiramayacagiz bari kirli sikeli hakem destekli ittirmeli kazandiralim nasil olsa tarih kitaplari unutur sampiyon Basaksehir yazar sadece

Başakşehir kaç takıma 4-5 atmış da K.Paşaya atsın. Bence Trabzonun en büyük hatası bu kadar aşırı pres çabasıydı. Denizli ise tam tersi kontra atak ağırlıklı çıkacaktır ki bence belediyenin puan kaybı gayet olası. Bugünkü skor Trabzonun açık oyunu ve yoğun hakem desteğiydi. Özellikle belediyenin ikinci golünde Arda net ayağa basıyorken oka moka her gole VARa giden hakem burada niye gitmedi ilginç gerçekten.

Trabzon vurur bunlara.
hadi be zurnazon.bir kere de işimize yara
Beraberlik cikar bu karsilasmadan
Ne beraberligi Basaksehir yenilmeli arkadaslar.70'i bulmamalari lazim.
Tsnin kaybetme ihtimali yok relaks.
Fener macinda Trabzon'a 50€ basmistim.

Bugün de IBB ye 50€ bassam Trabzon alir mi maci acaba.
Trabzon kazanırsa 1 hafta koyuyorum o zaman.
Ne tırsmışsınız yahu Fener'den.Fener'de bir bok yok bu sene.Başakşehir'den korkun.
Rodayega showa bir saat kaldi.
Trabzon’un en büyük avantajı kocakafa olacak gibi geliyor bana.
Adamlı kadro ligde galibiyet alamaz.
1-1 biter. Trabzon duran toptan atar.
Ts seyircisi agresif başladı

Üst Alt