STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak

Fikstüre baktım başakşehirin sadece 5 maçı sıkıntılı gerisini alır.. Olası puan kaybı ihtimali olan 2 maçı kayıpsız geçtiler özellikle de bizim malların 4 yediği hamsiköy deplasmanı.

Bakalım biz kaç kere takılacağız?

Akbil nasıl oynadı bu maç ? Bizim açımızdan umut var mı ?
Golü atıp yattılar yine her zamanki oyunları kontradan da 2yi buldular.Sorunları gol yememeleri geri düşseler çeviremezler mesela ama 1-0a da iyi yatıyo şerefsizler.Bi yerlerde patlayacaklar illa ki.Yeter ki bizim forvetler gelsin.Başağı arenada hoplatıp şampiyon oluruz yine

Maçtan öncede dediğim gibi başakşehir sezonun ikinci yarısının en rahat ve kolay maçını oynadı. Malum ligi başakşehire peşkeş çekmek isteyenlerinde, başakşehirinde, kasımpaşanında ipi aynı elde ...

Fikstüre baktım başakşehirin sadece 5 maçı sıkıntılı gerisini alır.. Olası puan kaybı ihtimali olan 2 maçı kayıpsız geçtiler özellikle de bizim malların 4 yediği hamsiköy deplasmanı.

Bakalım biz kaç kere takılacağız?
Aynen bir arkadaş da kolay fikstürden geçiyorlar demiş. Paralel evrende mi yaşıyorlar bilmiyorum ama Trabzon deplasman ve Kasımpaşa maçlarını oralarını buralarını yaya yaya aldılar. Biz sıçmışız. Biz bunlar kadar iyi değiliz kesinlikle.

Buyuk usta denizli bey kalitesini tecrubesiyle yogurup apoyu mat edecektir. Cagnenin de abv.

Paşa akıllı oynarsa puan alır.

Orta saha üstünlüğünü vermemeleri lazım.

Kasımpaşa'nın tekrar ivme kazanacağı maç olacaktır.

Mustafa hocam Başakşehir'e çelme takacaktır.

Denizli hocam cakma guardiolayı hanımı eyleyecektir relaks.

Kemal özdeş 7 maç 12 puan
Mustafa denizli 12 maç 17 puan

Puan ortalaması kemal özdeş'in kesinlikle çok daha iyi üstelik başakşehir'i yenmişti...

Bu mustafa denizli kadar şişirilmiş başka bir adam var mi çok merak ediyorum..

her hafta birileri havlu atıyor. yavaş yavaş zirveden kopmalar başladı. önce bjk, ts şimdi kasımpaşa ve malatya. bu hafta göztepe deplasmanımız ekstra puan oldu ve içerdeki mallığımızdan dolayı kaybettiğimiz puanı dengeledi.

haftaya kaybedersek ve başak kazanırsa havlu attık denilebilir. haftaya final maçımız var kazanıp zirve yarışında ortaklığımızı devam ettirmeliyiz.

Üst Alt