STSL 18/19 H:19 | Göztepe 0-1 Galatasaray | MS | 26 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilk maci Goztepe ile di ,rovans sampiyonluk maciydi bu macta ceza sonrasi ilk maci.

kesin yenmemiz lazım.yenemezsek ben:

10218.jpg

Hakem kim olur acaba?Bülent Yıldırım Paşa maçından beri maçımızı yönetmemiş.Yaşar Kemal Uğurlu Akhisar deplasmanımızdan beri maçımızı yönetmemiş.Bu ikisi iyi olur.

Ali Palabıyık Rize maçında Linnes'e penaltıyı vermemişti.Bu gelirse zor olur.Mete bu sezon hiç maçımızı almamış.Ne yapar kestiremiyorum.

Hakem kim olur acaba?Bülent Yıldırım Paşa maçından beri maçımızı yönetmemiş.Yaşar Kemal Uğurlu Akhisar deplasmanımızdan beri maçımızı yönetmemiş.Bu ikisi iyi olur.

Ali Palabıyık Rize maçında Linnes'e penaltıyı vermemişti.Bu gelirse zor olur.Mete bu sezon hiç maçımızı almamış.Ne yapar kestiremiyorum.

kral ataninca bu msji bumplayacagim ahbab hem de su resimle

5c0d7e13c03c0e14b4632bfd.jpg

Renkdaş Goztepenin defans helva oğlu helva. Bir tane forveti şu maca yetistirebilsek duman ederdik. Eminim. Ama şuan baya baya zor isimiz.
Ha dedigin olursa facia olur.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu forveti Ankaragücü maçına yetiştirecektik, adam helva gibi Ankaragücü defansını dağıtıp hattrick'le rüya gibi başlayacaktı. Morali motivasyonu tavan yapacaktı. Bizimkiler of oldu uf oldu forvet gene yalan oldu tavrında beni çok korkutuyor.

Kardesim su arabeski salsaniz

Biraz Latin Amerika taraftarini ornek alip coskulu soyleseniz

Fena mi olur

Her tribünün kendi kültürü var o tarafların besteleri uyarlandı denendi çoğu tribünde tutmadı

Bizimkiler arabesk tribünü seviyor (Türkiye’deki tüm tribünler) yapacak bir şey yok
ve beste çıkarmak kolay iş değil en son sen gözümün nurunu yaptık ki o da arabesk

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her tribünün kendi kültürü var o tarafların besteleri uyarlandı denendi çoğu tribünde tutmadı

Bizimkiler arabesk tribünü seviyor (Türkiye’deki tüm tribünler) yapacak bir şey yok
ve beste çıkarmak kolay iş değil en son sen gözümün nurunu yaptık ki o da arabesk

Kolay demedim

Yalniz bana daha cok uA tribunu arabesk seviyor gibi geldi

Arabesk bestelere stadin kalani genelde katilmiyor

Re Re Re Ra Ra Ra falan daha genis kitlelere hitap ediyor

Cildirin cildirin denenmisti diye hatirliyorum baska neler denendi? Sanki Dale Boca denenmedi mesela

Kolay demedim

Yalniz bana daha cok uA tribunu arabesk seviyor gibi geldi

Arabesk bestelere stadin kalani genelde katilmiyor

Re Re Re Ra Ra Ra falan daha genis kitlelere hitap ediyor

Cildirin cildirin denenmisti diye hatirliyorum baska neler denendi? Sanki Dale Boca denenmedi mesela

Geçen maç baya sağlam söylendi duygularım ve sevme. Sen gözümün nuru bile 6-7 maçta ezberlendi. Sadece kale arkası biliyor besteleri yan taraflar 3 lü harici bildiği beste yok.

Bizimkiler bu aralar taktı bu bestelere ben de anlamadım hoşuma da gitmiyor, eğlencesine maçın sonu söylenebilir. Bunlar deplasman otobüsünde söylenen besteler hoş değil yani.

Bozulan tribünlere rağmen ayakta kalan en iyi tribünüz lakin bizimde hiç iyi bestemiz yok gaza getirecek atmosfer oluşturacak...

Üst Alt