STSL 18/19 H:2 | Kasımpaşa 2-1 Başakşehir | MS | 20 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:2 | Kasımpaşa 2-1 Başakşehir | MS | 20 Ağustos

#Kasımpaşa XI: Ramazan, Popov, Veysel, Ben Youssef, Veigneau, Sadiku, İlhan, Tarkan, Eduok, Trezeguet, Diagne

#Başakşehir XI: Mert, Caiçara, Da Costa, Epureanu, Clichy, Mahmut, Emre, Visca, İrfan Can, Kerim Frei, Adebayor

Helal olsun , aynen oyle

Ben de sirtima lionel messi yazdirayim tum dunya messi diye bilsin

Bu ne sacma sey ? Adamin nufus cuzdanindaki ismi boyle birine benzetip formasina yazdirmasina nasil izin veriliyor

Almanya da zamanında Hertha Berlin de Andreas Neuendorf diye çatlak bir futbolcu vardı ama herkes ona sadece lakabı ile hitab ediyordu. Lakabı Zecke yani Türkçe de kene demek.

Alman futbol federasyonunun statüsüne göre bir lakap ancak nüfus cüzdanında yer alıyorsa formaya yazılabiliyor. Bu lakabını formasında daha doğrusu nüfus cüzdanında taşıyabilmek için adam ressam olmuştu 2 tane resim mi ne boyamıştı.

Brezilyalıların da hepsinin lakapları formalara yazılıyor ama bunlarda genelde aşırı fazla jsim olduğu için göz yumuluyor sanırım.

sent via GSC

Bu mahmud denen arkadasin yurt disi takimda da formasinda trezeguet ismini gordum , o yuzden kizamiyorum tff ye bu konuda

Ama skandal

Üst Alt