STSL 18/19 H:2 | Yeni Malatyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 18 Ağustos - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:2 | Yeni Malatyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 18 Ağustos

Katılır mısınız bilmem ama yabancı hocalar bizim ligde deplasmanda çok sıkıntı çekiyor.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

cocu 4 maça çıktı 4 ünde de zorlandı ama genel olarak dediğin doğru nedeni de basit takımı gazlıyacak taraftar yok deplasman maçında 1 hoca faktörü 2 lider oyuncu farkı görülür.

İçerde en kötü hoca bile maç alır o önemli değil zaten dışarda aldın mı harbi hoca oluyorsun.

cocu 4 maça çıktı 4 ünde de zorlandı ama genel olarak dediğin doğru nedeni de basit takımı gazlıyacak taraftar yok deplasman maçında 1 hoca faktörü 2 lider oyuncu farkı görülür.

İçerde en kötü hoca bile maç alır o önemli değil zaten dışarda aldın mı harbi hoca oluyorsun.
Hele bir de yabancı hoca yeni geldi mi daha topçuları falan tanımıyor, hazırlık dönemi mecburen yükleme yapıldığından kimi nasıl oynatacağını bilmiyor falan. Deplasmanlarda kontrollü oynatayım falan ayağına çıkıp ofansı ihmal edersen bi tane sıkıştırırlar sonra 3-5 forvet oynatırsın yinede kurtarmaz. oyuncular daha hocanın ne istediğini bilmiyor. lakayıt bir hocadan sonra disiplinli yabancı geldi mi sevmezler. Hele birde şu tudor salağı gibileri var. gençler maçında 5 atan kadroyu başak deplasmanına çıkarıp 5 yiyen hıyar

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu slimani tam istediğimiz tarzda santrafordu çok iyi top tuttu dağıtım yaptı ataklara girdi. Maç eksiğinden dolayı mı bilmiyorum ama aptalca goller kaçırdı neyse böyle devam

hala diyorum kadikoye yenecez sizi

2332450_o67f0.jpg

Biraz fb forumlarina bakindim . 10 senede 2 kez sampiyon olmayi , hic sampiyonlar ligine gidememeyi filan itidalle karsilayamiyorlar

Bunun bir spor yarisma eglence oldugunu idrak edemiyorlar . Gecen sene son virajda bjk liler bu konuda benzer durumdaydi

Eminim bizde de olsa benzer goruntuler izleriz forumlarda

Tonla anli sanli ingiliz ispanyol takimi seyircisi bunu basarabiliyorken , bir fb li de "10 sene daha olmasak ne olur ki..." diyebilme dirayetinde olmali

Futbolcularina kufurler , gecmis ve mevcut teknik ekiplere saydirmalar , baskanlari ilk gunden sise gecirmeler

Spor de gec

Üst Alt