STSL 18/19 H:20 | Alanyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 2 Şubat

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Pek pozisyon vermedik Alanya'da ama ayrı bir rezalet konu oluştu.

Kaptığımız her top Tennis topunu duvara çarpar gibi geri gelmesi bence pozisyon vermekten çok daha vahimdir.

Önde baskı yapmışlar... Bugün yarın başka takım bunu uyguladığı vakit aynı çaresiz duruma mı düşeceğiz yani?

Buna teknik heyet acilen çözüm bulması gerekir.

Hasan Çatalca

Tecrübeli Üye
ligin ilk yarısında hakemlerin bizden ÇALDIĞI puanlar yüzünden bu kadar geriye düştük. fb-konya-beşiktaş maçları tek seferde aklıma gelenler. 8 puan farkı bu saatten sonra erdoğan'ın destekledigi bir takıma karşı nasıl kapanacak. son yılların en zor mücadelesi olacak bizim için ama bu sene şampiyon olamasak dahi transferlerimiz ve hocamızın planlamasıyla önümüzdeki sene tekrar ligin favorisi oluruz. başakşehir'den beslenenler de cl'den gelen paraları bir güzel cukkalar.

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Şu maç bütün sinerjiyi yok etti ama takımımıza destek olmaya devam.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Pek pozisyon vermedik Alanya'da ama ayrı bir rezalet konu oluştu.

Kaptığımız her top Tennis topunu duvara çarpar gibi geri gelmesi bence pozisyon vermekten çok daha vahimdir.

Önde baskı yapmışlar... Bugün yarın başka takım bunu uyguladığı vakit aynı çaresiz duruma mı düşeceğiz yani?

Buna teknik heyet acilen çözüm bulması gerekir.
e ortashaa rekor seviyede pas hatası yaptı.sadece o mu?bi ara amerikan futbolu oynayan manyaklar var sandım alanyada top ve rakip geçilmeyince

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
o degilde genclerbirliğinde gecen sene bize gol atan futbolculugu tartısılacak alper mi ne o arkadşaın gol atacagını hissetmiştim.sonra zaten fernando ve fatih terimi bjk maçı öncesi görüp şampiyon olacagımızı da gördüm.olduk.

bu sefer de djalmayı kasımpaşa maclarında bize yardırırken hatırlıyodum ve bi itlik yapacak dedim, mactan önce .o da oldu.şimdi beklediğim 4 hafta var geri dönüşümüz için,onun için sabırsızım.şampiyon olacagımıza çok fazla inanıyorum

Taha Aslan

Parçalı Üye
Sinan sığırı kontra atakta saga vermeyip sola verse goldü,sinan sığırı ceza sahasında sag ayagina almayip vursa veya calima gitse penaltıydı .bütün bunların yanında hakem olsaydı 1 kırmızı kesindi alanyaya.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Sinan sığırı kontra atakta saga vermeyip sola verse goldü,sinan sığırı ceza sahasında sag ayagina almayip vursa veya calima gitse penaltıydı .bütün bunların yanında hakem olsaydı 1 kırmızı kesindi alanyaya.
+belhandanın herkesi çalımlayıp vermedigi pas

Üst Alt