STSL 18/19 H:20 | Fenerbahçe 2-0 Göztepe | MS | 1 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

fb-3-yildiz-png.29862
1524776345132-png.21146
130338.png

s-8c4d22200c5b8bf94dcfc4dee39383f13ced14e1.jpg

Spor Toto Süper Lig 18/19 Sezonu 20. Hafta
Fenerbahçe - Göztepe
Ülker Stadyumu
1 Şubat 2019 Cuma
20.30

Yenerlerse Göztepeyin önüne gecerler. Bir hafta sonra Kayseriye oynuyorlar. Iki macda önemli olur, cünkü ikiside tabloda Fenerin 1 ve 2 puan önünde. 4-6 puan cikartilarsa, malesef artik kümede fazla kalmazlar

Göztepe Malatya'dan iyi bir takım . Oyuncu kalitesi olarak da Malatya'nın çok önündeler . Fener için daha zorlu bir maç olacağını tahmin ediyorum .

2 hafta içerde oynamaları baya nefes aldırdı. kafadan 3 puan yazılabilecek seviyede bi takım. maç izmirde olsa kafadan göztepe alırdı.

sonrada türkiyenin en kek deplasmanı kayseri.

3 hafta galibiyet serisi yapmamaları için hiç bir neden yok. malatya salağı bildiğin maç al senin olsun dedi adamlara. büyğk takımlar kaliteli olsa bu gelişmemiş anadolu şehirlerinin beden eğitimi takımlarını her hafta 5leyip yollarlar. şu malatyanın oynadığı oyun skandal.

adamlar 3-5-2 oynuyor. tam saha kapandıkları halde inanması güç derecede boşluklar veriyorlar. kapanan, hele de 3-5-2de kapanan takımlar pozisyon vermez. 3-5-2yi kim icat ettiyse mezarında ters dönderdiler adamı akşam akşam

Takımı küme düşecek adam hala Galatasaray markasını ağzına alıyor. Mikrofonları almış önüne nasıl da algı oluşturuyor. Neymiş Ozan'ın kornere çıkan pozisyonu özet görüntülerde verilmemiş. Onların attığı gol öncesi yaşanan taç mevzusu verilmiş, adil olunacakmış. Erinmedim açtım özeti izledim, bahsettiği pozisyonu 4 farklı açıyla tekrar tekrar göstermişler özet görüntülerde.

Takımı küme düşecek adam hala Galatasaray markasını ağzına alıyor. Mikrofonları almış önüne nasıl da algı oluşturuyor. Neymiş Ozan'ın kornere çıkan pozisyonu özet görüntülerde verilmemiş. Onların attığı gol öncesi yaşanan taç mevzusu verilmiş, adil olunacakmış. Erinmedim açtım özeti izledim, bahsettiği pozisyonu 4 farklı açıyla tekrar tekrar göstermişler özet görüntülerde.
Kim nerde dedi bunu renktaş.

Bekliyorum kardeşim.
Ali Koç FB-Malatya - Streamable
Ben mi pozisyonları karıştırıyorum yoksa ciddi ciddi bizimle dalga mı geçiyor anlamadım. Genel olarak konuşma tamamında özet görüntülerle ilgili görüşüne katılıyorum adamın ama verdiği örnek ile ortada olan görüntülerin alakası yok ki günlerce o pozisyon da tartışıldı.
Özet görüntüleri mi değiştirdiler acaba sonradan?

Son düzenleme:
Üst Alt