STSL 18/19 H:21 | Başakşehir 1-1 Erzurumspor | MS | 9 Şubat - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:21 | Başakşehir 1-1 Erzurumspor | MS | 9 Şubat

Ulan ulan ,nerde basaksehir agir yarali yazisi seresizler ,alanya macindan sonra aninda agir yarali gs yazmistiniz.Merak etmeyin lan ben goztepe macinda sampiyon olacagimizi anladim .Cakallar

Başaksehiri evimizde her türlü yeneriz. Daha 14 maç var. Saçlaymazsak Şampiyonluk şansimiz epey yüksek görüyorum. Bassak Maçi 33. Haftada olmasi bizim için dezavantaj, ki bu haftaya kadar konsantrasyonu kaybetmemiz lazim. Eğer 33.haftaya kadar Puan farki 3 den fazla değilse, Sampiyonuz.

Yalnız cidden çok kötüler, Emre ve Visca'nın oyun akılları ile bişeyler yapıyorlar ve es kaza 1 gol atarlarsa tamamen üstüne yatıp bitirmeye çalışıyorlar, öyle plan program lafları geyik ortada hiçbir futbol planı göremiyorum Basaksehirde. Tamamen bireysel beceriye güvenmiş durumdalar ve maçlarda açıkları ortaya çıkmaya başladı. Akhisar bile o haliyle bunlara ikinci yarıda 2 tane sallardı adam akıllı forvet oyuncusu olsa. Kısacası bu adamlar daha çok takılır biz toparlanmalıyız biz o havayı yakalarsak sileriz bunları.

3 diyelim orta yolda buluşalım
likeler feda olsun ustat. bende demistim demeyi severim
3 diyecektin herhal abicim.
3 de şuan 9 puan fark var dostum yarın yenersek 6 evinizde yenersek 3

Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle destekliyorum.

Üst Alt