STSL 18/19 H:22 | Fenerbahçe 1-1 Konyaspor | MS | 16 Şubat - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Fenerbahçe 1-1 Konyaspor | MS | 16 Şubat

Beyler, bir Konyali olarak soyluyorum.. Konya bu maci almak icin elinden geleni yapacaktir. Ama simdiden belirtmek isterim, mac sirasinda Konya aleyhine bu forumda okadar cok sey yazilacagina simdiden kendimi hazirliyorum. Maci satacagimizdan tutun, sikeye ortak oldugumuza kadar vs.

Bence fazla bu maca bel baglamayin. Fenerin en kotu sezonunda bile 2-0dan 2-2ye getirdik maci. Saracoglunda kendi performansimiz belli. Konya burada celme takmasi bir mucize olur. Heleki Fenerin bu maca bilenip Alexi falan getirdiyse. Ha Konya puan alirsa, muazzam olur tabi

Haftaya vodafone dan galip cikmalari lazim. Bizim menfaatimiz icin en uygunu bu. Beraberlikte iyi olur
Eger bjk malatyada puan bıraksaydı kesinlikle 8tasin kazanmasini isterdim ama hesap degisti.

bjk içerde yenilmez fenere. beraberlik olası. o da fenerin derbilerdeki olağanüstü şansındann dolayı.

bjknın vodafonda fbye yenilme ihtimali çok az. %10 luk bir ihtimalin vuku bulacağını sanmıyorum

Bence Fener Besiktas'a yenilmez, Fener bile Besiktasın bu ilk 5 maçlık fikstüründeki takımlardan çok daha iyi ve zorlayıcı bir rakip

arkadaşlar önemli bir sorum olacak

bu başakşehir neden pazartesi oynuyor? adamlar geçen hafta cumartesi oynadı erzuruma karşı?

Ersun ofansif cikmis

Fenerbahçe XI: Volkan, Dirar, Skrtel, Sadık, Hasan Ali, Mehmet Topal, Jailson, Zajc, Valbuena, Moses, Slimani.

Atiker Konyaspor XI: Serkan, Skubic, Ali Turan, Flipovic, Zuta, Jevtovic, Volkan, Traore, Fofana, Milosevic, Jahovic.

DziM72hX0AA5I7f

Üst Alt