STSL 18/19 H:22 | Fenerbahçe 1-1 Konyaspor | MS | 16 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Fenerbahçe 1-1 Konyaspor | MS | 16 Şubat

Aykutun en büyük benim ulan kafasıyla hareket ederek yatmiyacağını düşünüyorum bu sebeble beraberlik kokuyor

Aykut hocam ersun ve mali koç nefretini bu maçta kusacaktır. Kuşların konyayı yenebileceğini hiç sanmıyorum tabi konyanın eksiği yoksa

Şikeciler için çok zor maç üst sıraları zorlayan bir takımla mücadele edecekler. Kaybederlerse küme düşme potasına, ayit oldukları yere daha çok yaklaşırlar yine.

Harun

Dirar roman skrtel hasan ali

jailson zajc

Valbuena

Moses slimani ayew

En iyi kadroları bu aslında, ama beyinsiz ersun çıkarmaz. Sadık gelince roman yerine sağ stopere geçer. Serdar, tolgay, ekici filan ancak yedek olur. Elmas fiziken zayıf. Ayı yogi, alper, şener, frey kadro dışı kalmalıydı. Benzia alternatif olurdu aslında ama, ersun ego yaptı yedi adamı. Valbuena ağırlaştı, bu yaştan sonra 10 oynar, kanat oynayamaz. topal leş, dirar isla’ya göre daha hücumcu bir bek olur. Zaten milli takımda bek oynuyor. Zajc 8 de idare eder. Slimani kazma filan ama soldado ve frey den önde, bu mallar bizden serdar yerine eren’i alsa iş yapardı aslında ama gururlarına yediremediler almayı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aykut ali koç 'la sorunlu yardımcılarına dolaylı yoldan da Aykut a hain demişti aykut çok sinsi biri ne yapar eder fişini çeker fenerin hemde iyi bir oyunla alırlarsa maçı ersun için kendinden vazgeçen taraftara kapağını yapmış olur fener için çok çok zor mac

Belhanda'nın yerine oynar Aykut hodjam

KindConfusedHoiho-size_restricted.gif

konyanın kadrosuda en az fener kadar vasat ama vasat bir takımdan en iyi verimi alan bir haşortmanlı teknik direktöre sahipler, ilk yarıyı gol yemeden kapatabilirlerse maçı kazanırlar

Üst Alt