STSL 18/19 H:22 | Fenerbahçe 1-1 Konyaspor | MS | 16 Şubat - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Fenerbahçe 1-1 Konyaspor | MS | 16 Şubat

Bazilari yatacak camiasini rahatlatacak falan demis, bakiyorum hala HASORTMAN realitesine uzak olanlariniz var

Aykut hocam muhtemelen yazin kovuldugundan beri ozellikle de Ersun ise alindigindan beri bu anin hayalini kuruyor

Muhtemelen birkac haftadir kafasinda sadece ve sadece bu mac var, buna gore antrenman yapip oyuncularini hazirliyor

Aslinda yuvasi olan, adina bir suru gol atmis sampiyonluk kazandirmis oldugu camiasindan once Ali Sen, sonra Aziz Yildirim, en son da Ali Koc kovdu. Hatta Ali Koc kovarken bazi antrenorler ajanlik yapmis vs. diyerek adami hain yerine koydu. Taraftarin zaten ayri bir takintisi var basarili olmasina ragmen

Aykut hocam kindardir ve gururludur. Ayrica pragmatiktir. Zenit macinda it gibi pres yapip yorulan Fenerli topculari Kadikoy'e gomecektir

Kacirdigin hocaya don de bir bak istedim diyecektir mac sonunda

Aykut gurur meselesi yapacaktır bence. Resmen kovdular adamı. Halbuki kendisi tam bir winner'dı yazık oldu.

Yalnız Konya'nın kadrosu facia. Ömer Ali'de sakatlanmış. Doğru düzgün adam yok. Puan almalarını zor görüyorum.

aykut kovulur kovulmaz çok önemli değil ama ilk defa büyük bir kulüp eski hıcasına HAİN ve AJAN suçlaması yaptı tarihte ilk!
aykutun yardımcılarına ona bilgisızdırmakla suçladılar ve açıkça AJAN dediler. gururu olan herkes ekstra mücadele eder

Üst Alt