STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Deplasman fobisinden gına geldi artık. Alanya, Beşiktaş, Başak herkes deplasmanda kazanıyor ama nasıl fobiyse biz kazanamıyoruz. Kötü takımız, mental-fizik olarak rezaletiz demenin kibar yolu heralde. Bu takım şampiyon olacaksa bundan sonra Fener deplasmanı hariç hiçbir puan kaybının mazereti yok. Fener'in şu anki durumunda onun da yok ama en nihayetinde derbidir, biz içerde nasıl oynuyorsak -onu da 60 dakika oynayabiliyoruz gerçi- onlar da o maçta %150'leriyle oynayacaklardır. Onun dışındaki her deplasmandaki puan kaybı, 10 net pozisyonun filan harcandığı ekstrem maçlar dışında bizim beceriksizliğimiz, sistemsizliğimizdendir. 18 yaşında potansiyelli ama bomba stoper gitti 2 tane taş gibi stoper aldık, santraforsuz denildi 2 tane at gibi golcü aldık, Emre döndü, uzun süreli sakatımız yok. Biz buradan sonra da kendini öldüren rakipler kadar mücadele edip kalite farkıyla deplasman galibiyeti alamıyorsak, ortaya maaş alamayan Beşiktaş kadar karakter koyamıyorsak 2. de olmayalım bence. Zaten o sistemsizliğimiz, bilinçsizliğimiz Avrupa'da yol-su olarak geri dönüyor bize, bir de ligdeki rezillikleri, beyinsizlikleri kaldıramam. Gidin ölümüne oynayın işte, Fener deplasmanında 60 dakika haksız yere 10 kişi oynayıp dişiyle tırnağıyla puan çıkartan Aykut'un Konyası kadar sporcu karakteriniz vardır heralde.

nagatomo disinda bir sürpriz göremiyorum ben. orta sahadaki keresteler arasinda bir fark yok zaten. yine feghouli yine belhanda oynuyor.

Kadro gayet güzel nagatomo tahminimce yorgunluktan son 2 maç baya kötüydü benfica maçına kadar dinlensin ayrıca donk selçuk beni yanıltmazsa caspernando ndiaye ikilisinden daha katkı verir bu maç için. O yüzden gayet iyi kadro.

Yunus keske oynasa. Kasimpasa düsüste, ben Selcukun yerine onu oynatardim ve Feghouli+Belhandayi Donkun önünde oynatirdim

Üst Alt