STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Takım'a tebrikler :)

- Donk iyi maç çıkardı, Fernando yu aratmadı ( :D )

- Xelcuk dan Pirlo varı Diagonal oyun açan paslar... Özlemisiz be... Melo sonrası atan oyuncu olmadı.

- Hayret, Bencil Onyekuru orda nasıl akıl etti de pas attı ;)

- Muslera o golü nasıl yer ya...

- Diagne ye şimdilik yetersiz not veriyorum

musleranin performansi artik fazlasiyla sorgulanmali. yedigi golün yani sira rakibe yaptigi 3 asist denemesi basarisiz sonuclandi

linnesi begendim, yaptigi faulde yapacak bisey yok adam siyrilmisti gidiyordu gole, feghouli kendisine destek vermesede kendi veriyor ona stoperlere masallah, tank gibiler. emre tasdemir bu ömer bayram rezaletine göre en azindan futbolcu, müzmin sakat oldugu biliniyordu gerci

donk ve selcuk orta sahada diger iki yali kazigindan daha iyi oynuyor, ndiayede zeka yok, fernandoda fizik yok. selcukta zeka donkta fizik var belhanda iyi oynadi, feghoulide nerede duracagini bildigi icin thomas müller performansi gösterdi. biz zaten belhandanin gol attigi her maci aliriz onyekuruya sol kanatta oynadigi hatirlatilmali, mitro ve diagneden bile daha önde top bekliyordu, ulan onlara top gelmezken sana nasil gelecek?

diagne ve onyekurunun havasi indirilmeli, muslera kizaga cekilmeli

mariano su halde ise yaramaz, fizik olarak bitik durumda. ömer bayramdan ne köy ne kasaba olur mitroglou zeki futbolcu. faydali olur.

emre akbaba, yunus akgün ve ismail cipe yavas yavas hazirlanmali artik. kasimpasayi rahat gecmemiz gerekiyordu ve gectik

m denizli emekli olmus artik

Bende diagneyi öbür iki maça göre begendim daha hareketli oynadı bugün ama daha iyi olmalı takımın en kötüsü musleraydı bir gol yedirdi birkaç tane pas hatası yaptı şanşımıza pozisyon olmadı

ya hakemin belhandanin ayagina hayvani tekme ile diagnenin adama dokunmadan yedigi karti ayni kefeye koymasi rezillik degil de nedir. 3 gundur beynimizi yediler topuga mudahele kart bla bla diye adamin ayagina bildigin tekme atti adam millete hep var bize yok bu mactaki var hakemi kim cok merak ediyorum buyuk serefsizlik var

Forvetleri için ara pası atılmıyor ve orta açılmıyor ..takım diagneyi alisamamis onyekuru feghouli ye daha çok denendi bunlar ..önemi yok kazanalim da forvetleri hiç atmasın gerekrise

Forvetleri için ara pası atılmıyor ve orta açılmıyor ..takım diagneyi alisamamis onyekuru feghouli ye daha çok denendi bunlar ..önemi yok kazanalim da forvetleri hiç atmasın gerekrise
Yeterince pass aldı bu maçta diagne ceza sahası içinde bence.

4-5 kere iyi bir şekilde servis edildi iyide pozisyon aldı ama baya rezil şekilde harcadı pozisyonları

Üst Alt