STSL 18/19 H:22 | Yeni Malatyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 15 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Yeni Malatyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 15 Şubat

Bjk liymişsin kardeş galiba şöyle söyleyeyim her maç saha içinde olurum görevli olarak geçen sene bjk maçında şenol un yanındaydım inan bjk li olmayı bırak evladın olsa sevmezsin aşırı suratsız gergin bi tip sürekli surat beş karış

saha içinde elde edemediği başarı için kafasına ZIMBA ATTIRACAK KADAR KARAKTERSİZ biri olduğu için onun kovulacağı gün bayram günümdür!

saha içinde elde edemediği başarı için kafasına ZIMBA ATTIRACAK KADAR KARAKTERSİZ biri olduğu için onun kovulacağı gün bayram günümdür!
Stata Burak Yılmaz'a taraftarın hemen hemen tümü buraaaak buraaaak yılmaz diye destek çıkılması hangi karakter seviyesinde acaba?

Şenol Güneş ilişkisi bjk meselesinde tencere kapak olmuş olabilir mi acaba karakter profili konusunda?

İbb ye karşı tutumunu kutlar ve destekliyorum ama tabiki :)

Stata Burak Yılmaz'a taraftarın hemen hemen tümü buraaaak buraaaak yılmaz diye destek çıkılması hangi karakter seviyesinde acaba?

Şenol Güneş ilişkisi bjk meselesinde tencere kapak olmuş olabilir mi acaba karakter profili konusunda?

kafasına zımba attığı günden beri kombineli olamama rağmen maçlara gitmemekteyim! bu utancı kaldıramam ve o köy peyniri necip sevici şenol gidene kadar da maçlara gitmeyeceğim

BEN BURAYA NEDEN ÜYE OLDUM?

Çünkü tehdidi görüyorum. bizim şampiyon olma şansımız zaten şenolla yyok ama sizi kataküli ile alt ederlerse başak daha da güçlenecektir ve bugün size olan yarın bize olacak bizim bir olmamız ve siyaseti kullananlara ders vermemiz lazım

kafasına zımba attığı günden beri kombineli olamama rağmen maçlara gitmemekteyim! bu utancı kaldıramam ve o köy peyniri necip sevici şenol gidene kadar da maçlara gitmeyeceğim
Boş ver bjk ı şimdi.

Hazır buraya bulmuş yolun kaderin izinden yol alıp Türkiye'nin tek şerefli kulübün taraftarı olmaya davet ediyorum sizi.

Öyle çantada lafla ahlâk şerefli camia desteklemiyoruz burada. Tmm bizimde liseli lisesiz sorumuz mevcut ama no body is perfect :)

Üst Alt