STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray’ın Akhisar maçındaki muhtemel 11’i: Muslera, Mariano, Luyindama, Marcao, Nagatomo, Fernando, Belhanda, Badou, Feghouli, Emre Akbaba, Diagne. [ajansspor]

Bana kalsa

Nando
Mariano luyindama Marcao Emre T.
Fernando
Fegh Ndiaye Emre A. Sinan
Mitro

Oynatirdim

Muslera
Mariano luyi marcao nagatomo
Fernando donk
Selcuk
Feghouli diagne onyekuru

2.yari
Emre-donk ,selcuk arkaya
Feghouli-yunus
Diagne-mitro

Fatih
Zeki Cocalic Caner Kadir
Sissoko Rotman
Regattin Aykut Manu
Cikalleshi

Geçen haftaki kadrolarına baktım ve cezalıları da düşündüğümde en çıkabilecek kadroları bu bence defans tam parçalamalık.

Terim Akbabayi hayatta ilk 11’e koymaz, en fazla bir devre oynar. Benfica macinda bile oynatmaycakti hazir degil diye, mactan sonra söylemis

Fatih terimin sezgine ayar vermesinden sonra
Az önce sinanla ertem aslan sezgin abimiz felan diye konustular ,ne oturmus iclerine?

Dusundum de evde neden boyle oynamayalim :

Nando
Gokay/Donk Luyindama Marcao
Fernando
Mariano Ndiaye Feghouli/Belhanda Nagatomo
Mitro Diagne/Emre

Emre oynarsa Arkaya, 2li forvet oynarsak yan yana. Akhisar gibi takimlari bogariz

Şuraya da bırakayım :D

Şöyle nasıl olur diye merak etmiyor değilim:

Ekli dosyayı görüntüle 42316

Fernando yerine Donk, veya Emre Akbaba'nın durumuna göre Badou geriye Emre Akbaba forvet arkasına düşünülebilir. Akhisar kuracağımız baskıya dayanabilecek durumda değil. Vurup geçmeliyiz.

Bir ekleme, Mitroglou son Kasımpaşa maçında oyunda kaldığı kısa sürede olumlu sinyal verdi bana. Etrafındakilere daha iyi pozisyon açacak gibi geliyor. Diagne'yi de oldukça rahatlatabilir.

Üst Alt