STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre Akbaba ilk 11'e girerse kim kesilir arkadaşlar ilk aday bence onyekuru olur.

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Donk Selçuk
Feghouli Belhanda Emre Akbaba
Diagne​

Ya da tek ön libero oynarız Selçuk kesilir:

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Donk
Feghouli Belhanda Emre Akbaba Onyekuru
Diagne​

Her iki şekilde de en ideal durumlarda Ndiaye ve Fernando'ya kadroda yer bulamadım. Sezon sonu gidiciler gibi duruyor.

Mitro ve Diagne ayni anda forvette beraber oynayacak tipler degiller ben size söyleyeyim.

Acaba Diagne-Onyekuru veya Mitro-Onyekuru ikilisi nasil olur ileride diye düsünüyorum sonra Onyekuru nun mal mal hareketleri geliyor aklima vazgeciyorum.

4-1-3-2

------------------------------muslera--------------------------------

---mariano----luyindama---------------------marcao-------yuto---

-----------------------------------donk--------------------------------

---------feghouli------------------emre akbaba-------belhanda------

--------------------------mitroglou----------------diagne--------------

O çocuğa katlanamıyorum artık aga. Yok yani beyni yok azcık beyni olsa çok başka oyuncu olacak ama yok işte

Beni en cok deli eden huyu hep yanlis karari vermesi, pas verecegi yerde 3-4 kisi arasina daliyor falan.

Nagatomo yu her mac deli ediyor mesela, Nagatomo bindirme yapiyor 40m falan depar atiyor bu da adamin önüne pas atip orta acmasina yol acacakken gidiyor 3-4 kisi arasina dalip topu kaybediyor mal mal.

Beni en cok deli eden huyu hep yanlis karari vermesi, pas verecegi yerde 3-4 kisi arasina daliyor falan.

Nagatomo yu her mac deli ediyor mesela, Nagatomo bindirme yapiyor 40m falan depar atiyor bu da adamin önüne pas atip orta acmasina yol acacakken gidiyor 3-4 kisi arasina dalip topu kaybediyor mal mal.
Kafasını hiç kaldırmıyor ki. Soldan sürekli gitmeye çalışıyor ama nereye gittiğini kendi de bilmiyor. Benfica maçında bütün stakların içine sıçtı kanser etti

Üst Alt