STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart

Bir anlik sinirle yaziliyor ama henüz hersey bitmis degil
Fb bu maci kazanirda bizde antalyayi yenersek yeniden hesap kitap yapmayacak miyiz?

fenerin hali harap üstad

büyük geri dönüşün morali ile çıktılar ama az kalsın evde 10 kişi rize'ye puan bırakıyorlardı. ilk yarı coşkulu oynadıktan sonra ikinci yarı bitti pilleri.

başakşehir'in genel oyun kalitesi aslında bizden çok da farklı değil ama savunması açık ara ligin en iyisi ve hücumda da iki kenardan pas ile sıfıra inebiliyorlar. bu takıma gol atma şansı çok düşük fener'in.

vaziyet geçen yıl gibi değil. ufak çaplı bir mucize lazım fener galibiyeti için.

üstelik fener'in çok da istekli olmayacağını düşünüyorum ben.

Basak,

Fb
Kayseri (D)
Konya

Uclusunden 2 beraberlik 1 maglubiyetten fazlasini cikarirsa is tamamen biter cunku Bursa'da olmasa bile Kadikoy'de bir daha puan kaybedecegimiz kesin.

Bursa'yı kazara yensek ki hiç sanmıyorum Kadıköy'de puan veririz olmadı Konya olmadı Rize

2 zor deplasman maçımız vardı 2 sini de alamadık 4 tane daha var hangi birini alıcaz kredimiz yoktu zaten hediye ediyoruz buna rağmen puanları.
Göztepe macıda allah korudu o macta zor gecti. Hic arkama yaslanıp rahat rahat mac izledigimi hatırlamıyorum. Baba deplasmanları diyorum 15 dk yürüme mesafesi kasımpasayı filan saymıyorum

Tt arena da rahat mac izleyemedik.
Deplasman da zaten yeniliyoruz ya da berabere kalıyoruz.
Bu sene sampiyonlugu aslında hic hak etmedik. Bir oyun planımız yok bunları konusmak zorundayız.

Bizim takımın tek sistemi topu at Onyekuru'ya koşsun böyle plan mı olur orta sahalarımız baskı geldiği an saçmalıyorlar , kornerleri ve taçları rakibe hediye ediyoruz , ceza sahasına girince saçma sapan ezbere paslar atıyoruz hangi birini sayalım.

neye hesap yapacaz ki
bizim garanti puan kaybımız var fener deplasmanı. muhtemelen beraberlik bile olmaz
-3 oraya yaz
hadi başakı da içerde yendik
+3 oraya yaz. yine değişen bir şey kalmıyor. her halukarda 8 puan fark olacak. biz ekstra deplasmanlarda kazanırken başakın ekstra maçlar kaybetmesi gerekiyor. ki bu ekstradan kazanabileceğimiz deplasmanın biri de erzurumdu

daha rize deplasmanımız var. orada da kazanamıyoruz pek.

konya ve bursa da var ama oralarda şansımız tutuyor son yıllarda.

işin özü bu sene artık dönmez. tatil moduna geçmeyip sezonu alabileceğimiz max puanda bitirmek ana hedef olmalı.

Bizim takımın tek sistemi topu at Onyekuru'ya koşsun böyle plan mı olur orta sahalarımız baskı geldiği an saçmalıyorlar , kornerleri ve taçları rakibe hediye ediyoruz , ceza sahasına girince saçma sapan ezbere paslar atıyoruz hangi birini sayalım.
Tudorun son zamanıda böyleydi. Aslında biz uzun senelerdir ne oynadığını bilen bir takım izlemiyoruz. Gelenler gidenler oluyo ama camianın üzerine islenmis gibi deplasmanlar ve kornerler kanser sebebi oldu.

Nasıl bir care bulunur bilemiyorum

Üst Alt