STSL 18/19 H:26 | Bursaspor 2-3 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
emrenin sarı kart gödüğü pozisyonda nerdeyse temas bile yoktu sarı çalındı şimdi 2.sarıdan atılmalıydı diyorlar+ilk yarı belhandanın ayağına temas vardı penalltı çalınmadı. Zaten golümüze ofsayt demeleri skandal resmi sayfalarında paylaştıkları diğer fotoda bile ofsayt yok. Bir hatalı olsa diyeceğimiz şey belhandanın eline değen pozisyondu. Onu da kuşlar kabullenmiyo ama ne hikmetse başak son dakika atarken de penaltı değil diyorlardı. Şimdi penaltı diyorlar. Neyin kiniyse artık. Ortalıkta öyle maçın skoruna etki edecek net bir şey yok. Ayrıca kendi topçularının yapığı hareketlere tek bir kart bile çıkarılmadı nerdeyse. Bi limanın pozisyonu. Şaka gibiler yav : D
Çok büyüksün GALATASARAY :)

bu bursa'ya karşı daha önce de bir geri dönüşümüz vardı deplasmanda mancini zamanında.

kupa maçıydı galiba.

o da 2-0'dandı ama 5 olmuştu o maç.

burda da skor oralara gidebilirdi aslında ama onyekuru boş pozisyonu kaçırınca yaslandık geriye.

bugun maçtan sonra samet aybaba galatasarayın stoperleri ağır gibilerinden konustu?
bizmi yanlış biliyoruz yorumluyoruz bazı şeyleri ? yoksa bunlar mı?

Besiktas ile Bursa kanlı bıcaklı düsman konu Galatasaray olunca nasıl koruyolar birbirlerini aman allahım :D

Ulan arayı acıp gitmemiz ülkeyi yas havasına bürüdü.He zaten sampiyon olmamız cok zor da şu ağlama yoğunluğu aksam aksam mutlu etti beni.
Ilk yarı Galatasaray doģranırken gözlerine perde inmiş olanlar bir hatada birlesip tüm ülkeyi ayaklandırıyolar. Dısarıdan nasıl göründüğünü bilmiyorum ama fena korkutmusuz bunları :D feneri besiktası bursası trabzonu hep birlikte olup yıkamadıkları ülkece tek olay sanırım Galatasaray. Adamlar ne yapsalar olmuyo cıldıracaklar artık.

Büyük güc hakikaten Galatasaray.

Ulan siz değil miydiniz bildiriyi imzalayan?Eğer o bildiriyi imzaladıysan tek bir söz dahi söyleme hakkın yok.17 takım bir olup bize karşı cephe almıştınız.O zaman bizi doğrarlarken kimsenin sesi çıkmıyordu.Bir kulüp dahi bize destek çıkmadı.Şimdi ağlamaya ve kudurmaya devam edin.

Maçı izleyemedim sadece özetini izledim. Özette hakem 3 bariz hata yapıyor.
1. Durum 1-0dı galiba belhanda ya yapılan penaltıyı es geçiyor.(aynısı Başak’a olsa kesin penaltı verilir)
2.Bu pozisyondan sonra Emre’nin eli penaltı es geçiyor.
3. Kazandığımız penaltıda Vara bakılmaya gerek kalmayacak bir pozisyonda ısrarla bir şey yok oyna diye hareket yapıyor. Var olmasa buz gibi penaltıyı yiyecek

bugun maçtan sonra samet aybaba galatasarayın stoperleri ağır gibilerinden konustu?
bizmi yanlış biliyoruz yorumluyoruz bazı şeyleri ? yoksa bunlar mı?
Stoperlerimiz ağır değil ama hızlı da değil.
Arkalarına top atılınca afalliyorlar.

Bunun da sebebi ondekilerin top kaybedince rakibe baskı yapmıyorlar.
(Örnek:ilk yediğimiz gol)

Ayrıca ortasaha oyuncularimiz rakibin geriden gelen oyuncularını takip etmediği için ileri atılan tüm topları rakip kanatlar geriden gelen destekle çok iyi kullanıyor

(Örnek:ikinci yediğimiz golde donk'u iyi izle arkasından adam depar atıp golü attı donk hala yürüyordu)

Stoperlerimiz ağır değil ama hızlı da değil.
Arkalarına top atılınca afalliyorlar.

Bunun da sebebi ondekilerin top kaybedince rakibe baskı yapmıyorlar.
(Örnek:ilk yediğimiz gol)

Ayrıca ortasaha oyuncularimiz rakibin geriden gelen oyuncularını takip etmediği için ileri atılan tüm topları rakip kanatlar geriden gelen destekle çok iyi kullanıyor

(Örnek:ikinci yediğimiz golde donk'u iyi izle arkasından adam depar atıp golü attı donk hala yürüyordu)

A dostlar dünkü son dk başak golü bitirdi beni kendime gelemiyorum, o gol olmasa yüzde yüz şampiyonduk maalesef :((( adamlar yine yırttı bana teselli verir misiniz???

A dostlar dünkü son dk başak golü bitirdi beni kendime gelemiyorum, o gol olmasa yüzde yüz şampiyonduk maalesef :((( adamlar yine yırttı bana teselli verir misiniz???
bi de başaklı oyuncular tarafından bak. 10-0 kazanacağın maçı son dakikada 1-1e getirmişsin. sonra nasıl olsa gsarayın puan kaybı kesin gibi bakılıyor kazanması zor diye görülüyor. bunun üzerine 2-0 geriye düşüyorlar. deplasmanda 2-0dan 2-3 geri dönüyorlar.

yapacağımız en ufak hatada zıcarız diye dizleri titreyerek çıkacaklar. ki bunu geçen haftaki maçlarından sonra arda dahil bi kaç oyuncuları demişti. galatasaray hatamızı affetmez diye. belkide kayseri maçında gol atamama sebepleri de bu gerginlikte oynamaları. bunun gibi bi ton maç oynayacaklar.

şunu da unutma, bi ateşlenme ve motivasyon kazanım durumunda her zaman geriden gelen avantajlıdır. bu maçlarda da böyle. 2-0lık skor eğer 2-0 iken 1 gol yersen en tehlikeli skordur. 1-0dan bile kötü. 2-0dan 2-2ye gelen maçların hepsinde öyleydi. fenerin 3-0dan 3-3 yaptığında da öyleydi. orda 3-1 olmasa o maç dönmezdi. geriden gelen eğer ateşi alırsa önde olanın vay haline. dünkü maç akhisar maçı tam şampiyonluk maçları, antalya maçı ise, bunlar içerde herkesi tokatlıyor algısı yaratan maçlardan biri.

bi de başaklı oyuncular tarafından bak. 10-0 kazanacağın maçı son dakikada 1-1e getirmişsin. sonra nasıl olsa gsarayın puan kaybı kesin gibi bakılıyor kazanması zor diye görülüyor. bunun üzerine 2-0 geriye düşüyorlar. deplasmanda 2-0dan 2-3 geri dönüyorlar.

yapacağımız en ufak hatada zıcarız diye dizleri titreyerek çıkacaklar. ki bunu geçen haftaki maçlarından sonra arda dahil bi kaç oyuncuları demişti. galatasaray hatamızı affetmez diye. belkide kayseri maçında gol atamama sebepleri de bu gerginlikte oynamaları. bunun gibi bi ton maç oynayacaklar.

şunu da unutma, bi ateşlenme ve motivasyon kazanım durumunda her zaman geriden gelen avantajlıdır. bu maçlarda da böyle. 2-0lık skor eğer 2-0 iken 1 gol yersen en tehlikeli skordur. 1-0dan bile kötü. 2-0dan 2-2ye gelen maçların hepsinde öyleydi. fenerin 3-0dan 3-3 yaptığında da öyleydi. orda 3-1 olmasa o maç dönmezdi. geriden gelen eğer ateşi alırsa önde olanın vay haline. dünkü maç akhisar maçı tam şampiyonluk maçları, antalya maçı ise, bunlar içerde herkesi tokatlıyor algısı yaratan maçlardan biri.
Allah cc razı olsun renktaş hiç o açıdan bakmamıştım. O kadar çok haksızlık yaptı ki başak şampiyon olamazlar inşallah içime sinmiyor hiç.

Üst Alt