STSL 18/19 H:29 | Alanyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 21 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:29 | Alanyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 21 Nisan

682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

458718.png
1524776345132-png.21146
1551125312353-png.42498

983192064.JPG

Spor Toto Süper Lig 18/19 Sezonu 29.Hafta
Alanyaspor - Fenerbahçe
Bahçeşehir Okulları Stadyumu
21 Nisan 2019 Pazar
19.00

Fb 33
Alanya (D)
Trabzon
Pasa (D)

Bursa 28
Pasa (D)
Akhisar
Erzurum (D)

Goztepe 27
Erzurum
Basak (D)
Antalya

Alanya 8 haftadir evinde yenilmiyor.Bjk,Basak ve bizle berabere kaldilar.Fener'de Soldado cezali.Alanya'da da Ceyhun.

Ben Fener'in Alanya'ya yenilecegini ve Trabzon macinda da kazanamayacagini dusunuyorum.Hatta 22 yillik seriye ragmen Trabzon galibiyete daha yakin bence.

Ha diger 2 dallama kulubun de puan toplamaya niyeti yok ama toparlanirlarsa son 3 hafta kala fbyi hala potada goruyor oluruz.Dusmeseler bile son ana kadar orada kalsinlar istiyorum.

Fb 33
Alanya (D)
Trabzon
Pasa (D)

Bursa 28
Pasa (D)
Akhisar
Erzurum (D)

Goztepe 27
Erzurum
Basak (D)
Antalya

Alanya 8 haftadir evinde yenilmiyor.Bjk,Basak ve bizle berabere kaldilar.Fener'de Soldado cezali.Alanya'da da Ceyhun.

Ben Fener'in Alanya'ya yenilecegini ve Trabzon macinda da kazanamayacagini dusunuyorum.Hatta 22 yillik seriye ragmen Trabzon galibiyete daha yakin bence.

Ha diger 2 dallama kulubun de puan toplamaya niyeti yok ama toparlanirlarsa son 3 hafta kala fbyi hala potada goruyor oluruz.Dusmeseler bile son ana kadar orada kalsinlar istiyorum.
Fb yenilir
Bursa yenilir
Goztepe alir
Fb 33
Gztepe 30
Bs 28

Fb berabere
Bursa alir
Gztepe berabere
fb 34
Gz 31
Bs 31

Fb yenilir
Bursa yener
Gztepe
Yener
34
34
34

Fb averaj ile onde. İmkansiz mi? Yoo

Fb 33
Alanya (D)
Trabzon
Pasa (D)

Bursa 28
Pasa (D)
Akhisar
Erzurum (D)

Goztepe 27
Erzurum
Basak (D)
Antalya

+ Hasan Ali cezali.

Fener hakemlerle yahut bal yoluyla hediye edilen ekstra puanlarla ligde kaldi bile

Artik maclarini takip etmeye gerek yok lehlerine operasyon devam edecektir

valla fener hedef maçını da oynadı bize karşı, görece puan durumundan da rahat gibiler amaaaa
nasıl olsa sezon bitti rahatlığıyla oylarlarsa, trabzon alanya akhisar erzurum 4 maç 0 puan dahi alabilir fb

Önce Alanya depi ardından Ts maçı hadi bakalım "Yalı çocuğu" takımını çok güzel günler bekliyor. Küme de kal da görelim.

arkadaşlar düşme işini malesef Sivas maçında bitirdiler. Gram top oynamadıkları maçta golden 10 saniye sonra attıkları gol ve Ekici'nin golü onları kurtardı. Buradan dönmez malesef. Evinde Akhisar maçı var daha..

41-42 puan ile bitirirler. En kötü 39.

Ufuk
Baiano Welinton Tzavellas Sakala
Ozan Obi
Djalma Efecan Fernandes
Cisse

Sergen, Haydar ve Sackey ile baslarsa biraz zor kazanir. Düzgün orta saha ve Ufuk'la cikmali.​

Fb 33
Alanya (D)
Trabzon
Pasa (D)

Bursa 28
Pasa (D)
Akhisar
Erzurum (D)

Goztepe 27
Erzurum
Basak (D)
Antalya

Bursa düşecek gibi duruyor

Göztepe,Erzurum ve Antalyayı yener bence

Üst Alt