STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan

al işte rahat geçer dediğimiz sivas maçının da zor olabileceğini soktun aklıma hakkaten boş takımla oynadıkları maç yok

inş tinercilere çakıp rahatlarlar pazartesi

Valla ben de Sivas alsın diyordum da şu anki hayalim Sivas'ın art arda Bjk ve Rize'ye yenildikten sonra evinde Başak'a çakıp rahatlaması.Ha 2 mağlubiyetin üstüne Başak da bunları yenerse son hafta zurnayı avuçlarız.

Bunlar sampiyonlugu kacirirsa Ekrem baskan sayesinde kacirir. Ayarlari bozulmaya basladi. Eger sampiyon olursak bunu IBB nin el degistirmesine baglayabiliriz. Baska turlu bunlarin puan kaybedecegi yoktu.

D4hqRO8W4AI4S6g.jpg

Başakşehir maçı öncesi Okan Buruk: "Samudio ve Abarhoun cezalı. Aatıf bu maçta yer almayacak. Onu bir sonraki maça yetiştirmeye çalışacağız. Moroziuk'un sakatlığı vardı. Maça yetiştirmeye çalışacağız. Petrucci sakatlıktan yeni döndü. Musa Çağıran dün antrenmanlara başladı."

Yuh resmen yatacağız demiş

Hafta boyu olanları gördükten sonra hiç umudum kalmadı. Bu maçta puan kaybetme ihtimalleri yok. Muazzam beceriksiz olmaları lazım ki bu olduğunda bile en kötü hakem destek atıyor. Ekmek çıkmaz maalesef.

Üst Alt