STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan

Passo sitesinde öyle bir cümle yok, düzeltmişler.

Az once duzeltmis olacaklar bes dakika once vardi cunku

"Duzeltseler" bile Fenerlilere satiyorlarmis biletleri anlasildi

Artik belediye iscileri gitmez zaten

fenerliler aklınca sizi destekliyelim taraftarınız yok demiştir . ulan bukadar ezikleşen bi takım görmedim harbi bunlar iyice ptt takımına döndü :D

Her zamanki gibi eziklikte seviyeyi arşa taşımışlar.

Şikeci bir camia ile pislik bir oluşum birleşmiş işte ne güzel.

sent via GSC

Passo sitesinde öyle bir cümle yok, düzeltmişler.

Böyle garip bir hata? Bilemiyorum. Kart transferinde de Fenerbahçe yazmışlar ek olarak.

Bir şeyler dönüyor gibi. Ulan ne hale geldik allah belanızı vermesin. Hadi ilahi adalet, hadi be!

gollllllllllll edin visca dakika bilmem neeee

ifb, basketbolda ülker ile yaptigi gibi, basak ile birlesip, cle katilip + o sampiyonluk ile 4. yildizi almak istemiyorsa bende bir bok bilmiyorum
@Sarper Yıldırım @Can BÜYÜK bu kadar rezillik olur mu sizce?olası bi basaksehir şampiyonlugunda şampiyonluk geliri ve cl geliri 100 milyonu euroyu bulur sanırım.olmaz ya,hadi hayal kurup fener 4.yıldızı bu sayede aldı,bu paraları cebe indirdi diyelim.kocun serveti zaten 800 milyon dolar falan ,bi kısmını fenere verdi.basaksehire de servetinin 4te birini verir mi?200 milyon dolara alır mı basaksehiri

bu maçta rize dikkat dagınıklıgından uzak durmalı.basaksehirli godferenler hakemi aldatmaya yönelik hareketler yapabilir,basaksehir eksik kalabilir skor aksi yönde olursa

Ecelin geliyor Başak ecelin
Haber - Umar Aminu: "Galatasaray gibi büyük bir kulübe hiçbir futbolcu hayır demez"
D4SsRxnXsAE75em.jpg

Eskiden bizim maclardan once rakip takim topcularina ilgimiz olur sene sonunda alacak olurduk

Artik rakibimizin rakiplerine yapiyoruz

Fatih Terim kendini gelistirmeye devam ediyor

Üst Alt