STSL 18/19 H:29 | Sivasspor 1-2 Beşiktaş | MS | 22 Nisan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Besiktasın defansı çöp ve takımlarıda gecen sene koyduğumuz takıma göre zayıf.

Necip dorukhan lens filan kalmıs ellerinde. Burakla biseyler yapmaya calısıyolar arena'da luyindama marcao adım attırmaz. Geçen seneden daha rahat geçer emin olabilirsiniz.

Bizim için kötü oldu, daha lig 2. liğimiz bile garanti değil; diyecektim, demiyorum!...

Şu BJK ı da evinde yenemeyecekse, Galatasaray takımı şampiyon da olmasın, 2. de olmasın zaten...Ya hep ya hiç yani!...

Tabi bu tinerci tayfanın ümitlenip ümitlenip bizimle olan maçta boylarının ölçüsünü almaları ayrı bir keyif veriyor...

Bu arada tekrar düşündüm de; Allah korusun biz şampiyon olamazsak, yine de BJK yerine BŞ olsun isterim; bugün varlar yarın yoklar. Tiner kokusundan nefret ederim...

Yalnız şampiyonluk yarışı fener hariç geçen senenin aynısı oldu çok enteresan. Yine bjk ve başakla oynuyoruz içsahada

Besiktasın defansı çöp ve takımlarıda gecen sene koyduğumuz takıma göre zayıf.

Necip dorukhan lens filan kalmıs ellerinde. Burakla biseyler yapmaya calısıyolar arena'da luyindama marcao adım attırmaz. Geçen seneden daha rahat geçer emin olabilirsiniz.

Fabri
Gökhan Pepe Tosic Adriano
Medel Tolgay
Quaresma Talisca Babel
Negredo

11'leri buydu. Tolgay disinda cöp diyebilecegin 1 tane adam bile yok. Totalde simdi daha zayif kadrolari var.

Bizim kadro cok benzer bi kadro. Gomis-Diagne, stoperler farkli ve garrynin yerine onyekuru var. Digerleri ayni. Bizim takim daha kaliteli gecen yila göre.

Bizim için kötü oldu, daha lig 2. liğimiz bile garanti değil; diyecektim, demiyorum!...

Şu BJK ı da evinde yenemeyecekse, Galatasaray takımı şampiyon da olmasın, 2. de olmasın zaten...Ya hep ya hiç yani!...

Tabi bu tinerci tayfanın ümitlenip ümitlenip bizimle olan maçta boylarının ölçüsünü almaları ayrı bir keyif veriyor...

Bu arada tekrar düşündüm de; Allah korusun biz şampiyon olamazsak, yine de BJK yerine BŞ olsun isterim; bugün varlar yarın yoklar. Tiner kokusundan nefret ederim...

luyindama cig cig yer buragi

Üst Alt